Na tegorocznej konferencji SuperHit Festiwal pojawiło się wyjątkowo wiele topowych gwiazd!  Wśród nich – Grzegorz Hyży z małżonką. 

Historia Grzegorza Hyżego w showbiznesie rozpoczęła się w 2012 kiedy to wraz ze swoją ówczesną żoną Mają Hyży wziął udział w programie X Factor. Nie wytrzymali presji, naporu mediów, zazdrość o sławę wzięła górę i postanowili się rozstać. Maja ciągle szuka tatusia dla swoich dzieci, a Grześ już od roku jest mężem prezenterki Polsatu – Agnieszki (Popielewicz) Hyży

Polecamy – Pojedynek byłych uczestniczek The Voice. Sarsa czy Nykiel?

Ze względu na napięty grafik Grzegorza, który stale koncertuje, małżeństwo nie pojawia się zbyt często razem. Dzisiaj zrobili wyjątek i razem przyszli na konferencję polsatowskiego SuperHit Festiwalu! Jak zawsze przyciągali szczególną uwagę paparazzi!

Grzegorz, jak Grzegorz zawsze prezentuje się dobrze. Skóra, koszula w kratę, tshirt i czarne rurki to klasyczny look wokalisty. Większą uwagę jednak przykuła Agnieszka i jej dekolt

Cóż, musimy przyznać, że Pani Hyży naprawdę ma się czym pochwalić – poza świetną sylwetką, korzystne atuty kobiety. Grzegorz ty szczęściarzu!

Zobacz też – Których młodych artystów słucha Elżbieta Zapendowska? Padają popularne nazwiska!

mkm_4851

Bądź na bieżącoPolub nas na Facebooku!

fot. StrefaGwiazd


Nie ma więcej wpisów