Sarsa i Natalia Nykiel na konferencji Polsat SuperHit festiwal. Która wypadła lepiej?

Obie Panie zarówno Sarsa jak i Natalia Nykiel swoją karierę rozpoczynały od udziału w show “The Voice of Poland“! Obie mają znakomite wyjątkowe głosy, stąd do dziś możemy obserwować ich obecność na scenie muzycznej.

ZOBACZ –  Michał Szpak zadał szyku na salonach!

Sarsa szykuje się do wydania swojej kolejnej płyty zatytułowanej “Pióropusze” natomiast Natalia Nykiel zaskakuje nas nowymi brzmieniami. Wczoraj swoją premierę miał jej najnowszy singiel zatytułowany “Spokój“.

Obie pojawią się na sopockiej scenie prezentując publiczności i telewidzom swoje dokonania artystyczne. Dziś mogliśmy podziwiać je na konferencji Polsatu odnośnie SuperHit Festiwal, który odbędzie się w dniach 26-28 maja.

Obie dziś postawiły na czerń. Sarsa wybrała bardziej stonowany zestaw. Szerokie dzwony zestawiła z dość masywną marynarką pod którą kryje się golf. Dość ciekawe były rękawy w stylu rockowym i buty na dość wysokim koturnie. Nie mogło zabraknąć oczywiście charakterystycznych rogów z włosów. Natalia wybrała podobne obszerne spodnie z paskami odkrywając kostki. Tutaj góra zasługuję na uwagę. Czarna skórzana ramoneska w stylu rockowym ze zwykłym topem w kolorze fioletowym pokazuję, że mniej znaczy więcej.

PRZECZYTAJ –Biel jej służy! Interesująca stylizacja Grzeszczak na konferencji

Wy jak oceniacie te stylizację? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE!


Nie ma więcej wpisów