Ewa zasiada aktualnie w jury polskiej edycji programu Idol. Ma jednak za sobą doświadczenie m.in w X Factorze, w którym pracowała z Kubą Wojewódzkim. Czy Kuba pojawi się u jej boku w Idolu?!

Idolka młodego pokolenia Ewa Farna, jest znana z takich przebojów jak “Cicho“, czy “Ewakuacja“. Od samego początku wspierał ją Kuba Wojewódzki. Nie jest więc tajemnicą, że wokalistka i showmen bardzo dobrze się znają i jak zawsze podkreślają, lubią się i mają ze sobą stały kontakt telefoniczny. 

Polecamy – Zmartwiony Michał Szpak opowiada o spotkaniu ze Zbigniewem Wodeckim

Razem zasiadali w jury polskiej edycj programu X Factor. Niestety, dane im było pracować podczas tylko jednego sezonu, gdyż program notował słabą oglądalność i został zdjęty z anteny. W tym roku Ewa wróciła jako jurorka do polsatowskiego Idola. Na pytanie, który program lepiej wspomina, nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi:

“Trzeba by było chyba zapytać z jakich stron, inaczej jest na wizji, inaczej za kulisami, za kulisami Idola jest super, bo mamy fajne jury”.

Idol wrócił po 12 latach przerwy. Ze starego składu jury, zasiada w nim tylko Elżbieta Zapendowska. Weteranka nigdy nie ukrywała, że dobrze pracowało jej się z Kubą i chętnie jurorowała by z nim również teraz. My postanowiliśmy zapytać Ewę, co sądzi o ewnetualnym powrocie Kuby do Idola:

Na pewno by było fajnie, natomiast jest inne jury!”.

Sprawdźcie konieczni wywiad, tam Ewa zdradza czy wystąpi w następnej edycji Idola!

Zobucz też – Agnieszka Hyży u boku męża kusi dekoltem na konferencji SuperHit Festiwal!

Bądź na bieżącoPolub nas na Facebooku!

 

 


Nie ma więcej wpisów