Margaret zaprasza do gry!

Czekacie na nowy album od Margaret? Artystka zaprezentuje swój kolejny longplay pt. “Monkey Business” już 2 czerwca 2017 roku, zaś od kilku tygodni trwa jej promocja poprzez singiel “Blue Vibes”. Małgosia nagrała go na potrzeby najnowszej odsłony filmowej o Smerfach ale utwór znajdzie się na jej albumie.

Polecamy: KIEDY ZAPOZNAMY SIĘ Z DRUGIM ALBUMEM MARGARET? ARTYSTKA ZDRADZA DATĘ PREMIERY!

Dziś, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzą do sieci trafił jej najnowszy singiel pt. “What You Do” wraz z niezwykłym teledyskiem. Przyznajemy, że zupełnie nie spodziewaliśmy się, że Margaret zaprezentuje taką historię w nowym klipie (rodem z gry strategicznej). Za obraz odpowiedzialny jest Konrad Aksinowicz

O czym opowiada nowa piosenka Małgosi? Podczas wczorajszej konferencji Polsat SuperHit Festiwal zdradziła nam na ten temat kilka informacji.
Zobacz również: MARGARET NA KONFERENCJI POLSAT SUPERHIT FESTIWAL. SAMA NAZWAŁA SIĘ “WESOŁĄ BEZDOMNĄ”

Utwór powstał w lato, teledysk powstał w lutym, troszeczkę wyczekiwałam na to żeby on ujrzał światło dzienne. Cieszę się, że jestem współtwórcą tej piosenki i piosenki bardzo mi bliskiej tekstowo, bo to piosenka o upadaniu. Miałam okazję kilka razy w życiu przyjemność popełnić, upaść sobie i zbić kolana. I takie pytanie, które mi się podoba “Co dalej”? “What You Do”?

Obejrzyjcie klip Margaret do nowego singla i dajcie znać co sądzicie. Ma szansę na bycie radiowych hitem lata?!Nie ma więcej wpisów