Lana Del Rey w pięknej sesji w “ELLE”. Zobaczcie zdjęcia!

Już 16 czerwca do sprzedaży trafi najnowsze wydanie brytyjskiego “ELLE” z Laną Del Rey na okładce. To nie lada gratka dla wszystkich jej fanów i fanów jej muzyki, ponieważ artystka bardzo rzadko pojawia się w mediach i nie udziela zbyt wielu wywiadów.

W ramach promocji nowego albumu pt. “Lust For Life”, którego premiera już wkrótce, Lana Del Rey zdecydowała się jednak udzielić wywiadu brytyjskiemu “ELLE” oraz wziąć udział w pięknej sesji zdjęciowej autorstwa Thomasa WhiteSlide’a.

Przypominamy, że do tej pory mogliśmy zapoznać się z dwoma pierwszymi singlami z albumu “Lust For Life”, mianowicie utworami “Love” oraz tytułowym “Lust For Life” nagranym z The Weeknd.

🍒Wszystkie trudne relacje, przez które przeszłam – które opisywałam [w moich piosenkach] – już dla mnie nie istnieją. Nie wszystkie moje romantyczne relacje były złe, jednak niektóre z nich stawiały mnie w takiej pozycji, w jakiej nie chciałam być stawiana i jestem szczęśliwa, że nie muszę już być na tym miejscu”.
🍒 „Moim marzeniem jest ktoś na krawędzi seksowności, magnetyzmu, koleżeństwa, oczywiście o podobnych poglądach, ale bez całej zguby, która bierze się z egoizmu i stawiania swoich potrzeb ponad wszystko inne – czym charakteryzuje się masa frontmanów, jeśli mówimy o muzykach!”.
🍒 „Kiedyś wydam książkę o tytule »Klątwa frontmana i dlaczego zawsze powinnaś randkować z basistą«”.
🍒 „W rzeczywistości jestem typem najlepszej dziewczyny, ponieważ angażuję się w relację tylko, jeśli jestem nią naprawdę podekscytowana. Jestem bezwarunkowo porozumiewawcza, kochająca i lubię spędzać z tą osobą dużo czasu” – cytaty pochodzą ze strony Lana Del Rey Polska

Zajrzyjcie do galerii ze zdjęciami Lany z najnowszej sesji zdjęciowej. Jak się Wam podoba?

lana-del-rey-gwiazda-okladkowa-elle-uk

Fot. Screen z Twittera


Nie ma więcej wpisów