Eurowizja to bardzo gorący temat! Już dzisiaj dowiemy się kto zostanie zwycięzcą konkursu i gdzie za rok zostanie zorganizowana Eurowizja!

Już za kilka godzin rozpocznie się wielki finał 62go Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie! Nasza reprezentantka Kasia Moś zaśpiewa piosenkę “Flashlight“.

Polecamy – Pierwszy słowa po wygranej Tańca z Gwiazdami! Natalia i Jan!

Podczas półfinałowego występu Kasia zaskoczyła całą Europę! Zagraniczne media pisały, iż:

Polska powinna być z niej dumna!

Tak, jesteśmy dumni! Zwłaszcza dlatego, że biorąc pod uwagę typowania bukmacherów przed rozpoczęciem konkursu, Moś nie miała szans nawet na to by wejść do wielkiego finału! Po wtorkowym występie naszej reprezentantki, notowania skoczyły! Bukmacherzy typują Kasię pomiędzy 11, a 15 miejscem w ogólnym głosowaniu. Zwycięzcą według nich będzie Włoch  – Francesco Gabbani z utworem Occidentali’s Karma, lub portugalczyk Salvador Sobral.

Na niekorzyść naszej Kasi wpływa kolejność, w której wystąpi. Mianowicie – wsytęp Katarzyny zobaczymy w pierwszej połowie finału, z numerem 2. Jak wiemy, to co się dzieje na końcu jest bardziej zapamiętywane, niż to co miało miejsce na początku. 

My jednak mocno trzymamy kciuki i liczymy na to, że Kasia zajmie co najmniej 3 miejsce. W tym przekonaniu nie jesteśmy sami, zobaczcie jak gwiazdy trzymają kciuki za wokalistkę!

Zobacz też – Jak Cleo zareagowała na grecką wersję My Słowianie? “Poprawiło mi humor”

Bądź z nami na bieżącoPolub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów