Nowa piosenka już w sieci!

Album Lany Del Rey “Lush for Life” to niewątpliwie jedna z bardziej wyczekiwanych premier nadchodzącego lata. Artystka regularnie odkrywa kolejne smaczki związane z tym wydawnictwem, choć nie traci przy tym swojej charakterystycznej tajemnicy.

Zerknijcie: ZJAWISKOWA LANA DEL REY W BRYTYJSKIM “ELLE”: SZCZĘŚCIE JEST MOIM ŻYCIOWYM CELEM

Do tej pory Lana zaprezentowała fanom single “LOVE” oraz “Lust for Life”. Niespodziewanie, jeszcze przed premierą krążka do sieci trafił kolejny singiel, mianowicie “Coachella – Woodstock In My Mind”, napisany bezpośrednio po tegorocznym pobycie na festiwalu.

Polecamy: LANA DEL REY I THE WEEKND W UTWORZE “LUST FOR LIFE”. KOLEJNA ZAPOWIEDŹ ALBUMU!

Miałam mieszane uczucia spędzając weekend na śpiewie i tańcu, patrząc jednocześnie na to, co dzieje się w Korei Północnej. Wracając do domu, odwiedziłam jedno z moich ulubionych miejsc. Siadłam przy sekwoi i napisałam piosenkę. Postanowiłam się nią podzielić, w nadziei, że nadzieje i modlitwy jednostek o pokój przyczynią się do jego nastania.

Już teraz możecie posłuchać utworu we wszystkich serwisach streamingowych, a także na oficjalnym koncie Lany Del Rey na YouTube. Jak się Wam podoba?

 

I’m not gonna lie- I had complex feelings about spending the weekend dancing whilst watching tensions w North Korea mount. I find It’s a tightrope between being vigilantly observant of everything going on in the world and also having enough space and time to appreciate God’s good earth the way it was intended to be appreciated. On my way home I found myself compelled to visit an old favorite place of mine at the rim of the world highway where I took a moment to sit down by the sequoia grove and write a little song. I just wanted to share this in hopes that one individual’s hope and prayer for peace might contribute to the possibility of it in the long run. Hope everyone has a nice day, with love from California

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)


Nie ma więcej wpisów