Margaret pokazuje okładkę nowej płyty. Fajniejsza niż “Add the Blonde”?

Do premiery nowego albumu Margaret zostało kilka tygodni. “Monkey Business” trafi do sprzedaży 2 czerwca 2017 roku. Będzie to drugi autorski longplay w dorobku artystki po “Add The Blonde” wydanym w 2014 roku. Wokalistka ma także na koncie EP-kę pt. “All I Need” z 2013 roku oraz “Just the Two of Us” nagraną z Mattem Duskiem.

Polecamy: NOWY TELEDYSK MARGARET DO SINGLA “WHAT YOU DO”. TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚCIE!

Ze względu na nadchodzącą premierę albumu, Małgosia ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących tego wydawnictwa. Oprócz singli, klipów i daty premiery, wszyscy fani mają wreszcie okazję zobaczyć okładkę “Monkey Business”. Artystka opublikowała ją dziś na swoim koncie na Facebooku.

Przypominamy, że najnowszym singlem promującym wydawnictwo jest piosenka “What You Do”. Już teraz można oglądać w sieci wyjątkowy teledysk autorstwa Konrada Aksinowicza

Utwór powstał w lato, teledysk powstał w lutym, troszeczkę wyczekiwałam na to żeby on ujrzał światło dzienne. Cieszę się, że jestem współtwórcą tej piosenki i piosenki bardzo mi bliskiej tekstowo, bo to piosenka o upadaniu. Miałam okazję kilka razy w życiu przyjemność popełnić, upaść sobie i zbić kolana. I takie pytanie, które mi się podoba “Co dalej”? “What You Do”?

Jak się Wam podoba okładka? Nam bardzo!


Nie ma więcej wpisów