DONQpVnVQ3Y

Nie milknął echa śmierci w Egipcie Magdaleny Żuk. Nowe światło na sprawę rzucili detektywi Lampart Group SA. 

Polecamy: PARA HOMOSEKSUALNA W TAŃCU Z GWIAZDAMI? “ALE TO BYŁBY SZTOS!”

Z oświadczenia agencji wynika, że 27-letnia Polka poleciała do Egiptu jako dziewczyna do towarzystwa, nie wiedząc jednak, że jednym z jej zadań będzie świadczenie usług seksualnych. Do wyjazdu Magdę namówić miał mężczyzna, z którym łączyła ją silna więź emocjonalna. Nie wyjawiła najbliższym prawdziwego celu podróży, mówiąc o kupionej jako niespodzianka wycieczce, w którą ostatecznie poleciała sama.

Jak informuje TagTheSponsor, tego typu oferty składane są również dla grupy instagramowych modelek. Do ubicia interesu dochodzi błyskawicznie i niemal bez zastrzeżeń. Przedmiotem negocjacji jest grupa 11 modelek robiących karierę na Instagramie. Większość z nich to Polki, niektóre z dziewczyn są znane także poza siecią: bywają na ściankach i pokazują się na salonach.

Osoby w danych środowisku wiedzą, o kogo chodzi. Niektóre są aktorkami, a niektóre celebrytkami. To samo można powiedzieć o panach, którzy wyjeżdżają za granicę i dorabiają na życie. Mam na to wyj….e! Ci ludzie zarabiają tak, jak chcą i nie stanowi to dla mnie żadnej przeszkody w rozmowach z nimi – komentuje Ian Rooth. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ZOBACZ RELACJE Z KONCERTU ATMASFERA! MARTYNIUK, AKCENT, BOYS, PIĘKNI I MŁODZI… [VIDEO]

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów