OUr7MIIaPpM

Maryla Rodowicz postanowiła stanąć w obronie Jacka Kurskiego, który rzekomo nie chciał dopuścić do występu Kayah na festiwalu w Opolu.

Cała sytuacja sprawia wrażenie, jakoby miała narobić jeszcze większego szumu dookoła festiwalu w Opolu. Maryla Rodowicz podczas tegorocznego występu będzie miała swój jubileuszowy koncert, na który zaprosiła uznanych artystów polskiej sceny muzycznej, m.in Kayah. Na jej występ miał nie zgodzić się Jacek Kurski, mówiąc “Po moim trupie”. Okazuje się, że była to jedynie plotka i prezes TVP wcale nie wypowiedział tych słów.

Polecamy: NOSOWSKA ODMÓWIŁA WYSTĘPU W OPOLU NA ZNAK PROTESTU!

Prezes powiedział, że to korytarzowa plotka, powtarzana z ust do ust. Od razu zadzwoniłam do Kayah. Prezes podkreślił, że jest wielką artystką i cieszy się, że wystąpi w Opolu”

Szum medialny dookoła festiwalu rośnie. Wcześniej  w geście solidarności z Kayah, swój występ odwołała Katarzyna Nosowska. Jak w takim razie odniesie się wokalistka Hey do wspomnianej wypowiedzi? Cała afera wygląda jak reklama opolskiego festiwalu poprzez rozbudzenie ciekawości wśród fanów wyżej wspomnianych artystek.

Zobacz również: AKTORKA Z SERIALU “KLAN” WYDAŁA NOWY SINGIEL PT KARMA!

fot. informacja prasowa

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów