g3l1ZW4yAh8

Wiele tygodniu zmagań gwiazd  oraz krzyżujący plany agent. Stacja TVN wyemitowała 16 maja ostatni odcinek drugiej edycji programu “Agent – Gwiazdy”. Poznaliśmy zwycięzcę oraz agenta.

Wielotygodniowe przygody w programie “Agent – Gwiazdy” są już za nami. Gwiazdy starały się odkryć kto jest agentem.

Jak się okazało wyprowadzić na manowce uczestników starała się Odeta Moro. Dziennikarka starała się zaszkodzić przy każdej nadarzającej się okazji.

Polecamy – WOW! Piękna postawa Magdy Gessler wobec pobitej gimnazjalistki!

W typowaniu agenta najlepsza okazała się Daria Ładocha, która pokonała w finale Jarosława Kreta.

Wygrać z Jarkiem to jest niemożliwe. Myślę, że to jest ten moment, kiedy możemy poznać prawdziwą Darię, bo tamta Daria była zołzą i kłamała, a ja tak naprawdę kocham przecież gotować – zakończyła Daria.

 

 

Finał umożliwił ponowne spotkania wszystkich uczestników programu Agent Gwiazdy 2, nawet ze Stanów połączyła się przez Skupe Joanna Jędrzejczyk. Nie obyło również bez tematów starych sporów, w których uczestniczył Tomasz Niecik.

Polecamy – Nosowska odmówiła występu w Opolu na znak protestu!

 

Uczestnicy najczęście typowali jako agenta obstawiali w roli agenta Alana Andersza, Olgę Frycz i Darię Ładochę, a jedynie jedna osoba na początku programu prawidłowo wskazała Kingę Rusin.

Najlepszym wsparciem zdaniem Odety w przeszkadzaniu uczestnikom był jej zdaniem Kędzior. Ostatni odcinek nagrano w Polsce, aby utrzymać w tajemnicy jaki jest wynik programu. 


fot. informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów