Anna Lewandowska to obecnie najpopularniejsza mama polskiego show-biznesu. Wykorzystuje to na różne sposoby, a jej ostatnim projektem jest książka o macierzyństwie, “Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy”, której premiera zapowiedziana jest na 24 maja.

Polecamy: “Życie bywa niebezpieczne nawet… w Warszawie. Jestem…!” – macierzyństwo vs. praca Martyny Wojciechowskiej

Okazuje się, że do napisania książki zainspirował Anię lekarz, prowadzący jej ciążę. Zobaczcie, co napisała na ten temat na swoim fanpage’u na Facebooku:

“Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu 😉, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie 😉)

Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”.☺️

Książkę pisałam przez cały okres ciąży.
👉🏻Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży.
👉🏻 Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej.

👉Poza wyżej wymienionymi tematami, przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży.
Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: ✔️lekarze i ✔️profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych.

Droga Mamo , mam nadzieję, że mój poradnik będzie pomocny i pomoże Ci przejść przez ten piękny okres w doskonałym samopoczuciu i zdrowiu całej rodziny.”

Wygląda więc na to, że Ania podeszła do zadania bardzo odpowiedzialnie i posiada wszelką wiedzę potrzebną, by dzielić się nią z innymi w poradniku.

Książka Lewandowskiej jest już dostępna w przedsprzedaży.

Zobacz też: “Zazdrościć im czy współczuć?” – Rafał Maślak o szumie medialnym wokół Klary Lewandowskiej


Nie ma więcej wpisów