Martyna Wojciechowska i Żywiec Zdrój zobowiązują się dbać
o naturalne zasoby wody w Polsce

Wczoraj odbyła się konferencja z udziałem Martyny Wojciechowskiej, która jest ambasadorką akcji wspierającej naturę oraz naturalne zasoby wody w Polsce. 

ZOBACZ – “Życie bywa niebezpieczne nawet… w Warszawie. Jestem…!” – macierzyństwo vs. praca Martyny Wojciechowskiej

,,Natura jest źródłem zdrowia. Woda jest optymalna dla zdrowia, dlatego zobowiązujemy się dbać o jej naturalne zasoby w Polsce” – tak brzmi treść zobowiązania na rzecz natury, podpisanego przez Martynę Wojciechowską– ambasadorkę programu Po stronie natury oraz Fabrizo Gavelli, Prezesa Zarządu Żywiec Zdrój.

Zobowiązanie jest kolejnym krokiem  w działaniach na rzecz natury, które długofalowo realizuje marka. Od dziewięciu lat Żywiec Zdrój wraz z partnerami prowadzi program Po stronie natury, w ramach którego, w trosce  o naturalne zasoby wodne sadzi drzewa i prowadzi działania edukacyjne.

 

 

Działania na rzecz natury wspiera także ambasadorka programu Po stronie natury – Martyna Wojciechowska.

Jestem ambasadorką tej naprawdę ważnej akcji, ponieważ wartości, jakie za nią stoją są mi bardzo bliskie. Zachęcam Polaków, żeby byli po stronie natury, bo chcę zwrócić ich uwagę na dwie rzeczy – właśnie na naturę, która nie jest nam dana raz na zawsze, o czym na co dzień nie pamiętamy, oraz na to, że każdy z nas ma na nią wpływ. Codzienne pozornie małe gesty mają znaczenie, bo gdyby w Polsce każdy postępował z szacunkiem dla środowiska naturalnego, to ludzi po stronie natury byłyby miliony, a to wielka moc. W końcu to od nas dorosłych zależy, jaki świat zostawimy przyszłym pokoleniom, czyli przede wszystkim naszym dzieciom. Zależy mi na tym, aby moja córka mogła korzystać z dobrodziejstw natury, żeby miała dostęp do czystej wody. – mówi Martyna Wojciechowska, ambasadorka programu Po Stronie Natury.

Żywiec Zdrój_Konferencja Prasowa_1_16.05.2017

fot. informacja prasowa 

 

 

 


Nie ma więcej wpisów