Edyta Górniak i Joanna Krupa zaprzyjaźniły się, gdyż obie aktualnie mieszkają w Ameryce, co spowodowało, że prawdopodobnie nagrywają wspólne reality show!

Jak informowaliśmy jakiś czas temu Edyta i Joanna spotkały się na lunchu w Beverly Hills. Zdjęcia paparazzi wyraźne pokazywały, że nie były tam same! Do spotkania dołączył producent telewizyjny Rinke Rooyens!

PolecamyKasia Moś, czy Michał Szpak?! Czyj występ przyciągnął więcej widzów?!

Jak donosi Fakt, to właśnie Rinke Rooyens zaproponował nowym przyjaciółkom showbiznesu reality show, oparte na amerykańskim formacie Keep Up With Kardashians! Media donoszą, że program ma być realizowany zarówno w Polsce jak i USA!

Znajomy Edyta twierdzi, że obie Panie nie były zachwycone propozycją na samym początku, jednak zastanowiły się i stwierdziły, że mogą spróbować:

“Edyta i Joasia nie były przekonane do tego pomysłu. Ale gdy usłyszały, że ma to być produkcja na światowym poziomie, nieustępująca rozmachem reality show o rodzinie Kardashianów, stwierdziły, że może warto spróbować. Zdjęcia prawdopodobnie rozpoczną się już w czerwcu.”

Zobacz teżDoda wybiera się do Cannes! Wiemy w czym wystąpi – olśniewająca kreacja!

Cóż, my nie możemy się doczekać, by dowiedzieć się o metodach wychowania Edyty, nowych dziewczynach Allana, czy tego jak postępuje sprawa rozwodowa Joanny Krupy!

Bądź na bieżąc0Polub nas na Facebooku!

fot. screen z Instagram/Facebook


Nie ma więcej wpisów