Michał Szpak vs Kasia Moś! Czyj występ był chętniej oglądany podczas Eurowizji?!

W tym roku Polska wysłała do Kijowa, utalentowaną Kasię Moś. Artystka z piosenką Flaslight porwała tłumy i wydawało się, że zdobędzie sporo punktów od jury, w odróżnieniu od poprzedniego roku, kiedy to Michał Szpak z piosenką Color Of Your Life, uzyskał od nich tylko 7 punktów zajmując początkowo przedostatnie miejsce.

Polecamy TYLKO U NAS! Gwiazdy komentują konflikt o Opole – Łuszczykiewicz, Zapendowska, Panasewicz i inni! “Pan prezes…”

Występ Kasi budził olbrzymie zainteresowanie wśród polskich fanów Eurowizji! Ponadto bukmacherzy przed rozpoczęciem konkursu obstawiali, iż wokalistka z Polski nie będzie miała nawet okazji zaśpiewać w finale! Tak się jednak nie stało i Kasia weszła do finału, jak już wiemy z 9 miejsca.

W finale nasza reprezentantka śpiewała jako 2, więc z psychologicznego punkty widzenia, śpiewała na samym początku, a bardziej pamiętamy to co się wydarzyło na końcu. Kasia zdobyła od jury 23 punkty, a od widzów 41. Łącznie zgarnęła 64 punkty, plasując się na dalekim 22 miejscu.

Mimo pozytywnych zaskoczeń, wielkich oczekiwań finałowy występ Kasi w Telewizji Publicznej śledziło około 2,73 mln widzów! Jest to bardzo słaby wynik, w porównaniu do Eurowizji z 2016 roku, kiedy to występ Michała Szpaka obejrzała publiczność o 1,85 mln więcej!

Media donoszą, że występ samej Kasi obejrzało 3,1 mln widzów, a najwięcej widzów przyciągnął występ Australijczyka – ponad 3,2 mln widzów.

Cóż, jak widać Eurowizja z roku na rok, jest rzadziej oglądana i nic w tym dziwnego, kiedy poziom tego konkursu jest coraz niższy..

Zobacz też Anna Lewandowska o swojej książce: “Lekarz prowadzący ciążę był zdumiony..”

Bądź na bieżąco Polub nas na Facebooku!

fot. screen z Facebook


Nie ma więcej wpisów