Katy Perry będzie jurorką!

Temat składu jurorskiego wszystkich programów rozrywkowych na świecie to zawsze niekończące się typowania mediów oraz internautów na najlepszy (ostateczny) wybór. Zarówno w Europie jak USA twórcy programów typu talent show, próbują połączyć doświadczenie potencjalnego jurora, jego umiejętności ale w dużej mierze również popularność.

Zobacz również: KATY PERRY ZAPRASZA NA UCZTĘ. ZOBACZCIE SMACZNY TELEDYSK DO “BON APPÉTIT”!

Od kilku tygodni w sieci krążyły plotki dotyczące nowego składu jury programu “American Idol”. Pojawiły się nazwiska popularnych amerykańskich gwiazd muzyki, które najlepiej sprawdziłyby się w tej roli ale ostatecznie to Katy Perry najczęściej była wymieniana w tych plotkach.

Polecamy: Katy Perry rusza w trasę “Witness”!

Podczas wczorajszej wizyty Perry w programie Ellen DeGeneres wśród pytań o najnowszą płytęWitness” (premiera krążka zapowiedziana jest na 9 czerwca 2017 roku) pojawiło się także to, dotyczące bezpośrednio jej udziału w show. Czy zatem Katy będzie łowiła muzyczne talenty? Artystka nie odpowiedziała na to pytanie ale jej reakcja wskazywała na to, że odpowiedź jest twierdząca.

Nie trzeba było długo czekać na oficjalne informacje w tej kwestii, ponieważ po emisji programu Ellen, na oficjalnych kontach programu oraz na jej profilu, pojawiło się zdjęcie potwierdzające jej zaangażowanie w nowy sezon “American Idol”. Uważacie, że to dobry wybór? Głosy internautów są podzielone. 

Pojawia się więc pytanie, kiedy Katy będzie w stanie wywiązać ze wszystkich swoich obowiązków wobec trasy koncertowej? Promocji płyty? Telewizji?Nie ma więcej wpisów