Doda i zespół Virign rozpoczęli ponowanie współpracę w 2014 roku. Natomiast w 2016 wydana została ich płyta pt. “Choni”!

Dorota Rabaczewska wciąż zastanawia się, jak znów zabłysnąć i znaleźć się na szczytach list przebojów. Ratunkiem dla sowjej kariery miała być reaktywacja zespołu Virgin.

Polecamy – Do czego zobowiązała się Martyna Wojciechowska? Znamy odpowiedź

Virgin został reaktywowany w 2014 roku, kiedy to Doda wraz z akompaniującym jej na gitarze Tomkiem Lubertem wykonała kilka przebojów zespołu. Wisienką na torcie miała być ich wspólna płyta “Choni“, wydana jesienią 2016 roku. 

Do tej pory oficjalnymi singlami z albumy są “Niebezpieczna kobieta”, “Kopiuj-Wklej”, czy “Sens”. Pierwszy z nich pojawił się także na ścieżce dźwiękowej do filmu “Pitbull. Niebezpieczne kobiety“. Ostatni z utworów był ostatnio promowany przez Dodę, w półfinałowym odcinku Tańca z Gwiazdami, gdzie wokalistka stała się..motylem

Podczas ostatniej wizyty w jednym z programów śniadaniowych Tomasz Lubert opowiadał “jak urządzić kawalerkę by była funkcjonalna”. Dziwne jest to, iż nawet słowem nie wspomniał o Virgin, o aktualnie promowanym singlu. Na prywatnym koncie facebookowych, fan słusznie zwrócił uwagę, iż:

“sprytnie omijaliście nazwę zespoły Virgin”.

Muzyk bardzo się oburzył i szybko odpowiedział:

“sprytnie również ominęliśmy nazwę Video, Volver oraz 30 innych artystów, z którymi miałem i mam przyjemność pracować“.

Na tym jednak się nie skończyło. Do dyskusji dołączyła się Doda:

miałeś, a nie masz przyjemność pracować to różnica(…) szkoda, tydzień temu premiera singla, a tu zero promocji z własnej woli“.

Na jednym ze spotkań z Dodą, postanowiliśmy zapytać ją co się dzieje:

Zobacz teżNosowska też wydała oświadczenie w sprawie Opola: Wykluczenie, w jakiejkolwiek odsłonie, uznaję za zawstydzające

Bądź na bieżącoPolub nas na Facebooku!

fot. screen z facebook


Nie ma więcej wpisów