8ItSiUJOJbI

Telewizja Polska nie dopuściła do występu Kayah na zbliżającym się festiwalu w Opolu. Na znak protestu, z występu zrezygnowała również Katarzyna Nosowska. Co o tym wszystkim sądzą inni polscy artyści i eksperci?

Polecamy: PLANY EWY FARNEJ PO IDOLU! PŁYTA, WAKACJE, CZY MOŻE MAŁŻEŃSTWO?!

Na obchody 50-lecia pracy scenicznej, Kayah zaprosiła sama Maryla Rodowicz. Na występ artystki nie chce zgodzić się jednak prezes TVP, Jacek Kurski. Powód? Kayah brała udział w manifestacjach KOD-u, a także występowała przeciwko planom zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce podczas Czarnego Protestu.

Polityka jest wstrętna. Kayah to wielka artystka i to jest skandal, że Telewizja Publiczna nie dopuszcza wybitnych ludzi do sceny, najważniejszej dla Polaków – uważa Elżbieta Zapendowska. – Kocham Kasię Nosowską. Uważam, że jej decyzja o proteście jest trafieniem w dziesiątkę – dodaje.

W podobnym tonie o całym zamieszaniu wypowiada się Janusz Panasewicz.

Włączanie się polityki do rozgrywki jest bezsensowne – krótko ocenia członek zespołu Lady Pank. 

Z kolei z dystansem do sprawy podchodzi Ewa Farna. Artystka woli skupić na swoich planach, a tych w najbliższych miesiącach jej nie zabraknie.

Cieszę się, że nie muszą w tym uczestniczyć, ale obie Panie podziwiam za tak odważną decyzję – mówi Ewa Farna. 

Wojciech Łuszczykiewicz, członek zespołu Video znany jest nie tylko z dobrej muzyki, ale kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem nie było inaczej.

Nie pojawię się w Opolu, bo… nikt mnie tam nie zaprosił. Pan prezes znakomicie zarządza Telewizją Polską. Nikt nie ma żadnych uwag, a wszystkie decyzje są przemyślane. Gdyby ktoś jednak uwierzył w moje słowa, proszę sprawdzić określenie ironia i sarkazm – ostro komentuje Wojtek.

Wypowiedzi gwiazd, w tym Ivs Alter, Marka Kościkiewicza, Karoliny Pilarczyk i Dominiki Gwit można zobaczyć na poniższym video!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “ŻYCIE BYWA NIEBEZPIECZNE NAWET… W WARSZAWIE. JESTEM…!” – MACIERZYŃSTWO VS. PRACA MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów