Jessica z kolejnym sukcesem!

Jeśli zastanowilibyśmy się nad najbardziej wpływowymi, a jednocześnie młodymi postaciami w polskich mediach (Internet) w czołówce na pewno nie zabrakłoby Jessici Mercedes Kirschner. Blogerka modowa na każdym kroku udowadnia, że przez pasję można działać w branży modowej (międzynarodowej) i spełniać się nie tylko w przestrzeni związanej z prowadzeniem strony.

Polecamy: JESSICA MERCEDES SZALEJE Z RADOŚCI! JAKI JEST POWÓD?

Wczoraj odbyło się wielkie wydarzenie w życiu zawodowym Jessici, mianowicie jej firma z kostiumami kąpielowymi Moiess wczoraj sprzedawała pierwszą partię kostiumów. Okazało się, że przedsięwzięcie przekroczyło oczekiwania blogerki i jej współpracowników, ponieważ jeden z modeli sprzedał się w 10 minut, a liczba zainteresowanych sprawiła, że padły serwery.

Dziś do sprzedaży trafił najnowszy numer magazynu “Glamour”. Bohaterką tego wydania, po raz pierwszy została Jessica. Na łamach zdradza szczegóły swojego sukcesu i inspiracjach do podejmowania ryzyka i spełniania marzeń. Nie zabraknie także tajników pracy w tym biznesie i kolejnych planów na przyszłość.

Brawo Jessica!


Nie ma więcej wpisów