Margaret lubi eksperymenty!

Dziś na Mysiej 3 w Warszawie odbyła się prezentacja nowej linii lakierów hybrydowych Semilac, których ambasadorką została Margaret. Artystka wraz z marką stworzyła kolekcję “SemiBeats by Margaret”, czyli dziewięć przepięknych, najmodniejszych odcieni tej wiosny i nadchodzącego lata. Paleta kolorystyczna obejmuje soczyste odcienie różu i niebieskiego ale także pomarańczu i delikatnych błękitów.

Polecamy: MARGARET AMBASADORKĄ LAKIERÓW DO PAZNOKCI. ZOBACZCIE SPOT REKLAMOWY!

Osobiście lubię grać kolorem w modowych stylizacjach i podbijać je przez manicure – dopiero zgrabne połączenie tych dwóch elementów tworzy dla mnie wpadającą w oko całość. Moje życie ubieram w kolory. To one nadają rytm codzienności i podkręcają każdą chwilę. Mogą być też odzwierciedleniem tego, co gra mi w duszy. A obecnie są to wiosenne kompozycje i mocne, żeby nie powiedzieć głośne akcenty. Dlatego tworząc kolekcję Semilac “SemiBeats by Margaret”, skoncentrowałam się na naprawdę wyrazistych barwach” – mówi Margaret

Na konferencji prasowej Margaret zaprezentowała się w ciekawej stylizacji. Wokalistka postawiła na nieoczywiste połączenie fuksji i czerwieni. Jak się Wam podoba letnia odsłona?

Semilack by Margaret

Fot. Strefa Gwiazd/ Stach Leszczyński


Nie ma więcej wpisów