Wczorajszy finał Idola budził wiele emocji! Po 12 latach przerwy poznaliśmy kolejnego Idola! Przy okazji porozmawialiśmy z Ewą Farną, jakie ma plany zawodowe!

W ostatnim czasie muzycznie u Ewy Farnej nie działo się zbyt wiele. Ostatni singiel wypuściła dziewięć miesięcy temu i był to singiel nagrany jedynie na potrzeby filmu. Singiel “Wszystko albo nic” nie odniósł znaczącego sukcesu. 

Polecamy – Chcecie wystąpić w “Mam talent”? To ostatnia szansa, by zgłosić się na casting!

Ewa zajęta była nagrywaniem odcinków do programu Idol, który powrócił na antenę Polsatu po 12 latach! Wokalistka wniosła optymizm, radość i cięte komentarze do programu. Razem z Elą Zapendowską “rządziła” w jury!

Wczoraj odbył się finał programu, którego zwycięzcą okazał się Mariusz Dyba – wokalista zespołu Chemia. Skorzystaliśmy z okazji i spytaliśmy Ewę, jakie zawodowe plany zawodowe ma na najbliższy czas:

Płyty nie będzie, ale singiel tak! Wreszcie po dziewięciu miesiącach przygotowań, puszczamy nowoczesny numer na lato!”

Premiera nowego singla Farnej “Bumerang” będzie miała premierę podczas polsatowskiego SupeHit Festiwalu, który już pod koniec maja! W Operze Leśnej w Sopocie Ewa będzie świętowała jubileusz – 10lecie swojej kariery muzycznej! Ewa zdradziła nam także, czy ktoś ze znanych i lubianych piosenkarzy dołączy do niej na scenie:

“Nie zaprosiłam nikogo! Te gwiazdy które chciałam, a nie powiem które niestety, są na wyjazdach”!

Obejrzyjcie cały wywiad i sprawdźcie czy jest szansa by Edyta Górniak jednak wystąpiła na scenie z Ewą!

Zobacz też – Dominika Wodzianka Zasiewska zaczyna nowy biznes! Sprawdźcie!

Bądź na bieżącoPolub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów