pVUj1TN8tVQ

W programie Gwiazdy na dywaniku Tomasz Jacyków i Joanna Horodyńska oceniają, często nie bez kontrowersji, stylizacje polskich gwiazd. Ostatnio oberwało się Agacie Załęckiej. 

Polecamy: EWA FARNA KOMENTUJE SWOJE STYLIZACJE W “IDOLU”. NIE ZABRAKŁO POCHWAŁ DLA PANASEWICZA!

Aktorka przykuła uwagę ekspertów na pokazie wiosennej kolekcji Thecadess. Agata Załęcka pojawiła się w czarnej koszulce z napisem Smile are always cool i poszarpanymi spodniami. 

Całe szczęście, że jest nasz program, bo w przeciwnym razie nikt nie wiedziałby, kto to jest Agata Załęcka – zaczął ostro Tomek Jacyków. 

Najwięcej zastrzeżeń do kreacji Agaty miała jednak Joanna Horodyńska. 

Zobacz, jak ona jest źle ubrana. Wykorzystała poszarpane dżinsy, ale niektóre Panie nie wiedzą, że trzeba je opakowywać z dobrej jakości marynarką, białym t-shirtem lub mokasynami. Przecież ta koszulka jest jakąś tragedią! Ktoś wymyślił przekaz na biuście, a każda Pani jak wariatka idzie po to do sklepu. Ona nawet nie wie, co tam przekazuje! Miałaby napisane “mam wielką d..ę” i też by poszła! – komentowała Asia Horodyńska. 

Jak na tak ostrą opinię w rozmowie z nami zareagowała Agata Załęcka?

A kim jest pani Joanna Horodyńska? – zapytała. – A… ta pani z Tomkiem Jacykowem występuje? Pozdrawiam serdecznie – odpowiedziała aktorka. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: GWIAZDY NA IMPREZIE RADIA KOLOR: CIUPA, KALISZUK, JARGALSAIKHAN

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów