Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja w wieku 67 lat. Powodem śmierci muzyka był rozległy udar mózgu. Rodzina muzyka wydała oświadczenie informujące o pogrzebie.

Polecamy: “Z TVP ZOSTAŁEM WYWALONY!”. TYLKO U NAS! ROBERT MAKŁOWICZ ZDRADZA, CO DALEJ Z JEGO PROGRAMEM

Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego nastąpi we wtorek, 30 maja, o godzinie 12 w Krakowie na cmentarzu Rakowickim. Oprócz tego najbliżsi artysty proszą, aby gości zamiast kwiatów wpłacali datki na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. 

Pragniemy poinformować, że uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego rozpoczną się w Bazylice Mariackiej w Krakowie w najbliższy wtorek (30.05.2017 r.) o godzinie 12.00. Ceremonia będzie miała charakter rodzinny. Pożegnanie na Cmentarzu Rakowickim odbędzie się o godzinie 14.00. Po zakończeniu mszy świętej nie będziemy udzielać wypowiedzi mediom, zaś zamiast kwiatów i wiązanek prosimy o przekazanie datków na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Zwracamy się z prośbą o okazanie szacunku i powagi, które powinny towarzyszyć uroczystości. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i wspierali nas podczas ostatnich dwóch tygodni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MATEUSZ KUSZNIEREWICZ AMBASADOREM MODELU RANGE ROVER VELAR

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów