Nie od dziś wiadomo, że Doda, pomimo łatki skandalistki, ma wielkie serce. Bardzo często udziela się charytatywnie i pomaga potrzebującym.

Polecamy: “Ta litania bardzo mi się podobała” – Magda Antosiewicz komentuje konflikt Dody i Jastrzębskiej!

Tym razem przyjechała do Instytutu Matki i Dziecka na zaproszenie Fundacji Spełnionych Marzeń, wręczając pacjentom prezenty z okazji Dnia Dziecka. Jak się okazuje, była jedyną gwiazdą, która tego dnia odpowiedziała na zaproszenie prezesa fundacji, Tomasza Osucha.

Kulisy całej sprawy wyjawił na Facebooku Szymon Majewski, współpracujący z fundacją. Zobaczcie, co napisał:

“Wczoraj był Dzień Dziecka. Jak co roku Fundacja Spełnionych Marzeń odwiedzała oddziały onkologiczne pełne chorych dzieci. Tomek Osuch, szef Fundacji z którą pracuję od lat, dzwonił do różnych „ gwiazd“ żeby je poprosić o odwiedzenie dzieci na oddziale, niestety bezskutecznie, wszyscy mieli coś ważniejszego bądź w ogóle nie oddzwaniali.
Zaproszenie przyjęła jedynie Doda, nie wahała się ani chwili, i to w dodatku zaproszona parę godzin przed wizytą. Powiedziała, że przyjedzie z Ciechanowa gdzie miała jakieś ważne sprawy.
Tomek Osuch , powiedział, że Doda nie zawiodła go nigdy przez te lata kiedy kieruje fundacją. Zawsze może na nią liczyć, zawsze jest otwarta na pomoc i nigdy nie odmawia.
Wiecie o tym, że czasem się z niej śmieję i nie zawsze jej styl obecności medialnej lubię, ale to jak traktuje takie wyzwania jest dla mnie najważniejszy!!!
W świecie szoł- biz gdzie niektórzy każdą sekundę poświęcają zaistnieniu, Doda jest jedną z nielicznych którzy potrafią podzielić się energią i sercem z innymi.
Moja droga! W imieniu Fundacji Spełnionych Marzeń baaaaardzo dziekuję.
Szymon Majewski – członek Rady Fundacji”

Brawo!

Zobacz też: Juror “The Voice of Poland” oświadczył się podczas… Kim jest wybranka?

 

 


Nie ma więcej wpisów