Helsinki, Sztokholm i Warszawa – te europejskie metropolie będą gościć ekskluzywną międzynarodową wystawę Beurer Open House Tour w maju i czerwcu 2017 r.

Każdorazowo przez tydzień w każdym z tych trzech niezwykłych i stylowych miejsc firma Beurer będzie prezentować odwiedzającym wystawę pełen wachlarz swoich produktów zgodnie z mottem „Life is a stage”. Dystrybutorzy i przedstawiciele mediów będą mieli okazję zapoznania się z różnorodnym asortymentem i wypróbowania na miejscu walorów prezentowanych produktów.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ – Gessler, Warnke, Maślak i inni na otwarciu nowej kliniki Gojdzia!

Beurer po raz szósty na wystawie Open House Tour
W ramach Open House Tour firma Beurer już po raz szósty pokazuje swoją obecność na międzynarodowym rynku i na miejscu oraz bezpośrednio udowadnia bogactwo oferowanych produktów i kompetencję w swojej branży. Produkty firmy Beurer mają zastosowanie w każdej strefie mieszkalnej: począwszy od nawilżaczy, dyfuzorów olejków aromatycznych lub foteli do masażu w salonie poprzez wagi łazienkowe i produkty do pielęgnacji urody w łazience, a skończywszy na wagach kuchennych w nowocześnie urządzonej kuchni. Szeroka gama produktów zostanie zaprezentowana w perfekcyjnych aranżacjach.

Helsinki, Sztokholm i Warszawa – na świecie w domu
W dniu 4 maja 2017 r. rozpocznie się wielka trasa, podczas której firma Beurer otworzy drzwi wystawy Open House Helsinki i będzie gościć odwiedzających do 10 maja. W dniach od 15 do 19 maja Open House zawita do Sztokholmu. Tegoroczna trasa zakończy się imprezą w Warszawie (od 29 maja do 2 czerwca).

HOT NEWS – Powstanie FILM biograficzny o Edycie Górniak?! “Mam na uwadze swoją ukochaną aktorkę…”

20170531_105954


Nie ma więcej wpisów