Ostatnio media poinformowały o zerwaniu kontraktu marki Gatta z Justyną, spowodowaną ogłoszeniem separacji w swoim związku. Artystka wydała oświadczenie!

Justyna Steczkowska rozpoczęła z marką Gatta współpracę dwa lata temu. Wokalistka jak i firma były bardzo zadowolone z efektów wzajemnej pracy, tym bardziej zdziwiła nas informacja, która ostatnio pojawiła się w mediach.

Polecamy – Powstanie FILM biograficzny o Edycie Górniak?! “Mam na uwadze swoją ukochaną aktorkę…”

Fakt poinformował kilka dni temu, jakoby Gatta miała zerwać kontrakt z wokalistką, z powodu ogłoszenia przez nią separacji w związku małżeńskim z Maciejem Myszkowskim. Marka bieliźniania podobno nie chce być kojarzona z kontrowersjami, jakie aktualnie pojawiły się wokół skrzypaczki.

Wczoraj wieczorem Justyna wydała oświadczenie w tej sprawie, zwracając uwagę na to, iż “fantazja kolorowych mediów kolejny raz mija się z FAKT-ami”.

Zobaczcie co jeszcze napisała artystka:

“Kochani! Proszę przeczytajcie poniższe oświadczenie. Fantazja kolorowych mediów KOLEJNY raz mija się z FAKT-ami 😜 Jak zwykle 😄😄😄 Ale to w sumie mało ważne w porównaniu z moją niespodzianką dla Was!!!
MAM ZASZCZYT ZAKOMUNIKOWAĆ, ŻE DOŁĄCZYŁAM NA ZAPROSZENIE SAMEGO HOWARDA SHORE DO DRUŻYNY PIERŚCIENIA! BĘDĘ GOŚCIEM SPECJALNYM KONCERTU “WŁADCA PIERŚCIENI”, AŻ W PIĘCIU MIASTACH POLSKI 😍😍😍ZAPRASZAM ❤️ Bilety na te wyjątkowe muzyczne spotkania znajdziecie na stronie: WWW.ROYALCONCERT.PL

Została wystosowana również ze strony Gatty prośba o sprostowanie do Faktów:

Wygląda na to, że Steczkowska jednak “nie została bez rajstop“! 

Zobacz też – TYLKO U NAS! Krupa o WYJŚCIU Gessler z opłacanej imprezy: “Nie wiem, czy jest sens zapraszania osób dla samego kapryszenia!”

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. screen z Instagram/Facebook


Nie ma więcej wpisów