Na wczorajszym pokazie “First Lady” pojawiły się tłumy gwiazd, wśród nich dwie szczególne: Maja Sablewska i Kate Rozz!

Pokazy  Macieja Zienia to zawsze bardzo ważne imprezy w polskim showbiznesie. Projektant powrócił po aferze związanej z rzekomą kradzieżą pieniędzy i kolekcji. Tym razem o imprezie mówiło się jeszcze głośniej, gdyż tematem przewodnim była “First Lady“. Nawiązanie do polityki, do roli Pierwszej Damy w społeczeństwie. W związku z tym na event przyszły m.in Alicja Majewska, Danuta Stenka, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Monika Olejnik.

Polecamy – TYLKO U NAS! Maja Sablewska o nowym swoim programie!

Pojawiły się również one! Dwie wielkie gwiazdy, całe na czarno Kate Rozz i Maja Sablewska! Panie założyły na tę okazję krótkie sukienki tego samego domu mody Saint Laurent! Za kreację byłej partnerki Piotra Adamczyka trzeba zapłacić ponad 18,5 tys zł, oczywiście nie licząc dodatków. Sukienka Majki to wartość ok. 15 tys. zł!

Mimo, że to klasyka, a Panie modą się nie zabawiły, to wyszło świetnie! Zarówno Kate jak i Majka prezentowały się jak modelki na wybiegu podczas pokazu Saint Laurent! Chcieliśmy wybrać lepszą stylizację, jednak nie jesteśmy w stanie. Seksapil, kobiecość i styl – tak możemy opisać najlepsze naszym zdaniem stylizacje wczorajszej imprezy. Nogi do nieba, blond włosy, idealne zestawienie do czarnych sukienek! 

Zobaczcie koniecznie jak prezentowały się na ściance!

Zobacz też – Wielki powrót na szczyt – Maciej Zień komentuje miniony “skandal”

sqa_0536

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. StrefaGwiazd


Nie ma więcej wpisów