9xytDyEHyfg

Wygranie konkursu piękności i otrzymanie tytułu Mistera Polski to dla coraz większej rzeszy napakowanych lub chociaż próbujących się wyrzeźbić mężczyzn szybka droga do kariery.

Nawet jeśli nie jest to droga do rozwoju zawodowego to na pewno prestiżu i chwili “famu”, niedostępnego na osiedlowej siłowni – przepustka na salony stolicy, dostęp do gwiazd i być może żyła złota.

Polecamy –  Sablewska o operacjach plastycznych: były momenty, że potrafiłam przesadzić

Niestety “wielką” karierę jak na razie zrobił jedynie dobrze prowadzony PRowo Rafał Maślak, który potrafi wykorzystywać nadarzające się okazje i doskonale odnajduje się w showbiznesowych powiązaniach. Rafał Jonkisz oraz Jan Dratwicki niestety jak młodsi bracia pierwszego poważnego Mistera Polski nie mogą na poważnie wyjść w pełni z cienia. Pomimo tego, przy ostatniej promocji konkursu oraz trwających obecnie ćwierćfinałów Mistera Polski ma się wrażenie, że przedsięwzięcie przerasta swoją renomą trwający od wielu lat konkurs Miss Polski. Możliwe, że wpływ na to miała między innymi afera związana z Miss Polski i Miss Polonia.

HOT NEWS – Sarsa z nowym teledyskiem, który …?

Zapytaliśmy gwiazdy, czy również dostrzegają zmianę lidera w krajowym konkursie piękności oraz, czy to już nowy znak naszych czasów. Jeśli ktoś miał okazję oglądać ćwierćfinały Mistera Polski to na pewno wie, jak przyszli finaliście pięknie potrafią ruszać pupą.

Być może dlatego, że mężczyźni spędzają teraz więcej czasu przed lustrem niż kobiety – komentuje Karolina Gilon.

Ta komercyjność sprawia, że jest większe zainteresowanie mężczyznami – mówi Aneta Kręglicka.

Myślę, że media, social media to stymulują i mieszają – zdradza Kate Rozz.KONIECZNIE

PRZECZYTAJ – Herbuś wspiera Trelińskiego: jest mi bliski

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub Nas na Facebooku.


Nie ma więcej wpisów