Zwróciliśmy się do pana Roberta Janowskiego, żeby dalej prowadził program, w takiej samej formule. Czyli nic z punktu widzenia prowadzącego się nie zmienia – mówi w rozmowie z tygodnikiem wSieci prezes TVP, Jacek Kurski. 

Polecamy: EDYTA GÓRNIAK WSPIERA JOANNĘ KRUPĘ: “WYCIĄGAM JĄ NA MIASTO, ZAKUPY…”

To odpowiedź na zamieszanie związane z wycofaniem się Roberta Janowskiego z roli prowadzącego program Jaka to melodia. Robert nie był zachwycony pomysłem, aby do formuły wprowadzić pieśni patriotyczne i zapowiedział, że w tej sytuacji rozwiąże swoją współpracę w TVP. 

Ta wiadomość rozgrzała chętnych, aby wskoczyć na jego miejsce. W kolejce ustawił się m.in. Rafał Brzozowski i Jacek Borkowski. Z kolei Barbara Kurdej-Szatan w wyścigu po stołek prowadzącego wspierała swojego męża. 

Okazuje się, że do tego jednak nie dojdzie, bo Jacek Kurski, pod falą krytyki, zaczął się cofać i zaproponował Robertowi Janowskiemu powrót w niezmienionej formule. Podobno gwiazda próbuje wykorzystać zamieszanie i negocjuje dla siebie większe wynagrodzenie! Przypomnijmy, że Janowski do tej pory za jeden odcinek programu zarabiał 40 tysięcy złotych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ILE JEST PRAWDY W TYM, ŻE JAKÓBIAK PROSIŁ PRZETAKIEWICZ O UDZIAŁ W “AZJA EXPRESS”?

Bądź na bieżąco z show-biznesem – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów