Prezenterka Dzień Dobry TVN – Dorota Wellman została redaktor kreatywną magazynu Well!

Ulubiona dziennikarka śniadaniówki właśnie dostała nową pracę. Wydawcitwo Bauer  znane z takich magazynów jak Twoj Styl, Grazia, czy Pani, postanowiło stworzyć nowy – z poradami na temat stylu życia, mody, urody, zdrowia, kulinariów dla dojrzałych kobiet z dużych miast. Mowa o magazynie “Well” którego Dorota została redaktor kreatywną! 

Polecamy – Mąż Krupy nie potrafi bez niej żyć! Modelka jest nieugięta: “Przestanę być dla niego miła”

“Bez celebrytów, horoskopu i plotek” taką informację znajdziemy na okładce pierwszego numeru. Jak podają Wirtualne Media, Dorota Wellamn będzie miała okazję poznać i współpracować z teamem Twojego Stylu. Redaktorem prowadzącym jest Magdalena Jaros-Szmidt, zastępca redaktora naczelnego „Twojego Stylu”.

Dorota jako silna osoba, z wielkim dystansem do siebie, walcząca o prawa kobiet i o równość, jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Uważamy, że odnajdzie się tam bardzo dobrze!

Pismo skierowane jest do dojrzałych, wykształconych kobiet, mieszkających w dużych miastach, z dochodami powyżej średniej krajowej. Ma zapewnić im inspiracje do ciekawszego, lepszego życia. Hasło główne tytułu to: „Normalnie wyjątkowy magazyn”.” – donoszą Wirtualne Media.

W pierwszym magazynie, będziemy mieli możliwość przeczytać wywiad Doroty z Grazyną Błęcką-Kolską, na temat życia po śmierci córki. W premierowym numerze znajdziemy także sposoby na zdrowy sen, tematy o seksie po 60, idealnej walizce na wakacje, czy mitach o zmarszczkach.

Pierwszy numer już dzisiaj! Prmemierowe wydanie będzie dostępne do końca września. Liczy 156 stron, a kosztuje jedynie 7,99 zł. 
Zobacz też – Kolejna gwiazda żegna się z “M jak miłość”! “Decyzja NIE BYŁA TRUDNA”

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. informacja prasowa/StrefGwiazd


Nie ma więcej wpisów