Kinga Rusin zachwycona figurą Anny Lewandowskiej!

Polecamy: MAJDANOWIE PODBILI STAWKĘ! NIE RUSZAJĄ SIĘ Z DOMU ZA MNIEJ NIŻ… 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Ciąża Ani Lewandowskiej wciąż jest szeroko komentowana nie tylko przez internautów, ale również osób z branży. Na jednym ze zdjęć żona Roberta Lewandowskiego pozuje w bikini. Sylwetkę sportsmenki publicznie skomentowała Kinga Rusin, która nazwała ją… wzorem do naśladowania. 

Ania! Wspaniale! Można? Można!!! Dojście do formy po porodzie nie jest ani niemożliwe, ani zbyt obciążające dla matki, ani niebezpieczne dla dziecka. Wszystko to kwestia dyscypliny i chęci no i tego jak się prowadziłyśmy w czasie ciąży. Wiem cos na ten temat. W czasie drugiej ciąży przytyłam 32 (!) kilo! Nie dlatego ze byłam chora czy miałam cukrzyce ciążową ale dlatego że się nie ruszałam i jadłam bez opamiętania. Dojście do firmy zajęło mi … 3 lata. Teraz, patrząc na Ciebie i Twój przykład nigdy bym do tego nie dopuściła. Jesteś wzorem do naśladowania jak to robić z głową i zdrowo💚 – napisała pod zdjęciem Ani.

Kinga należy do gwiazd, które stoją w obronie Lewandowskiej. Z kolei większości przeszkadza, że Anna po urodzeniu Klary nie skupia się na niej, a na swoich celach. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AGNIESZKA KACZOROWSKA PLANUJE OTWORZYĆ BIZNES! CHCE ZAROBIĆ NA DZIECIACH

Bądź na bieżąco z show-biznesem – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów