1ml8Zo9XNRI

Ewa Zakrzewska wypowiedziała się na temat szybkiego powrotu do formy Anny Lewandowskiej, a także hejtu skierowanego w sportsmenkę. 

HOT NEWS: Kinga Rusin skomentowała zdjęcie w bikini Ani Lewandowskiej! Co napisała?

Ewa Zakrzewska podczas Konerencji Supermodelka Plus Size rozmawiała z nami na temat figury Anny Lewandowskiej po urodzeniu dziecka:

“Ja uwielbiam Anię Lewandowską. Nie zapominajmy, że Ania jest sportowcem. Od wielu lat dba o swoje ciało, dlatego dojście do siebie po porodzie było dla niej dużo łatwiejsze niż dla kobiety, która nigdy nie ćwiczyła, albo ćwiczyła sporadycznie. Wymagało to na pewno olbrzymiej pracy i bardzo mi się podoba, że ona promuje zdrowie. To jest dla niej całe życie! Dla osoby, która się zajmuje sportem ciało jest najważniejsze. Moim zdaniem to jest godne pochwały i nie rozumiem hejterów.”

Modelka plus size zauważa także, że hejt w Polsce dotyka właściwie każdego:

“Z drugiej strony zauważmy, że hejtowane są osoby “fit”, osoby w rozmiarze 0 i osoby plus size, czyli tak naprawdę w Polsce każdego można oblać wiadrem pomyj. (…) Wydaje mi się, że hejterami kierują kompleksy. (…) Kiedy jesteśmy zakompleksieni szukamy winnych w innych, szukamy ich wad, skupiamy się na tym co złe. (…) Dlatego moim zdaniem trzeba walczyć z kompleksami.”

POLECAMY: Majdanowie podbili stawkę! Nie ruszają się z domu za mniej niż… 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Nie sposób nie zgodzić się z modelką. Wielkie brawa!


Nie ma więcej wpisów