Hasło główne tytułu to: „Normalnie wyjątkowy magazyn”.

Wszyscy doskonale wiemy, że czytelnictwo prasy i chęć sięgania do tradycyjnych mediów maleje ale okazuje się, że pomysłów na coraz nowsze tytuły nie brakuje. Przykładem jest chociażby najnowszy projekt przygotowany przed dziennikarzy miesięcznika “Twój Styl”, a wydawany przez Wydawnictwo Bauer.

W jakim segmencie znajdziemy pismo “Well”? Redakcja nowego tytułu zapewnia, że każdy czytelnik znajdzie w nim coś dla siebie, ponieważ będą tu teksty zarówno związane z lifestylem, urodą, modą, zdrowiem, a także psychologią i kulturą. Nie będzie w nim artykułów plotkarskich, związanych z celebrytami. 

Do kogo ma trafić “Well”? Grupą docelową są dojrzałe, wykształcone kobiety, które zamieszkują duże miasta, a ich pensje przekraczają średnią krajową. 

Na okładce pierwszego numeru, którego premiera odbyła się 5 lipca jest dziennikarka Dorota Wellman, która, co najważniejsze została redaktor kreatywną “Well”. W tym numerze ukazał się jej wywiad z aktorką Grażyną Błęcką – Kolską. Redaktor merytoryczną została  Magdalena Jaros-Szmidt, zastępczyni redaktora naczelnego “Twojego Stylu”.


Nie ma więcej wpisów