“Botoks” nadchodzi. Czekacie?!

Niewątpliwie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych nadchodzącej jesieni jest nowy film Patryka Vegi. Reżyser, który przyzwyczaił swoich widzów do mocnych doznań płynących z ekranu, tym razem również wybrał ten typ opowieści. Po mocnych “Pitbullach” i “Służbach specjalnych”, wziął na tapetę służbę zdrowia, tworząc film “Botoks”. Nie brakuje w nim kontrowersyjnych scen, wulgarnych dialogów i brutalnych scen, a więc tego, co mogliśmy oglądać także w poprzednich jego fabułach.

Polecamy: “BOTOKS” PATRYKA VEGI JUŻ WE WRZEŚNIU. ZOBACZCIE PLAKATY REKLAMOWE Z OBSADĄ!

Po zaprezentowaniu ciekawych plakatów reklamowych, przedstawiających bohaterów “Botoksu”, przyszła pora na coś, na co fani kina Vegi czekali najbardziej, mianowicie zwiastun filmu. Czy było warto czekać? Zdania (jak zawsze) są podzielone. Z jednej strony zagorzali fani reżysera jak zwykle gratulują odwagi podejmowania trudnych i aktualnych tematów, inni zaś zarzucają mu robienie wszystkiego na jedno kopyto z brutalnymi scenami i wulgarnym do granic możliwości językiem. Jaka jest prawda? Naszym zdaniem trzeba poczekać do premiery całego filmu.

W zwiastunie możemy bliżej, choć w małym stopniu poznać bohaterów “Botoksu”. W głównych rolach wystąpili Olga BołądźAgnieszka DygantKatarzyna WarnkeMarieta ŻukowskaPiotr StramowskiTomasz OświecińskiSebastian FabijańskiJanusz ChabiorWojciech Machnicki  oraz Grażyna Szapołowska.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu. Premiera zapowiedziana jest na 29 września 2017 roku


Nie ma więcej wpisów