wjgR0iQJKwI

Michał Czernecki opowiada o udziale w miniserialu “Ucho Prezesa”.

HOT NEWS: Emil Biliński o retuszu: “Jestem wielbicielem naturalizmu”

Przy okazji konferencji serialu “Diagnoza” udało nam się porozmawiać z Michałem Czerneckim. Aktor opowiedział nam o swoim udziale w miniserialu politycznym “Ucho Prezesa”, a także wyznał, dlaczego właściwie zdecydował się wystąpić w produkcji:

“Wydaje mi się, że trzeba by być samobójcą zawodowym, żeby zobaczyć taki materiał i go nie przyjąć – to po pierwsze. Po drugie – znałem Roberta i Mikołaja zanim zaczęliśmy pracować i to było dla mnie oczywiste. Zobaczyłem jakiej jakości to jest satyryczny, komediowy materiał i pomyślałem sobie, że musi być tak.”

Czernecki wypowiedział się także, czy było mu trudno wcielić się w postać Jacka Kurskiego, którego rolę odgrywa:

“Nie… Wydaje mi się, że ja ani nikogo nie parodiuję, ani nikogo nie kopiuję, ani nikogo nie obśmiewam. (…) Staramy się śmiać z absurdów, które nas otaczają. Daje nam to poczucie bezpieczeństwa – dopóki będziemy się śmiali z ludzkich przywar i absurdów, którymi wszyscy jesteśmy dotknięci, do tej pory będzie to dobry materiał dla widzów. Jeżeli zaczniemy wchodzić w międzyludzkie niesnaski stanie się to jednowymiarowe, mniej kolorowe i nieciekawe.”

POLECAMY: Monika Olejnik świętuje 61. urodziny. Zobaczcie jak wypadła na okładce “Urody Życia”!

Cały wywiad z aktorem można zobaczyć poniżej:


Nie ma więcej wpisów