Olejnik zdradza sekret wspaniałego wyglądu!

Dziś do sprzedaży trafił nowy numer miesięcznika “Uroda Życia” z Moniką Olejnik na okładce. Nastąpił niezwykły zbieg okoliczności, bo to właśnie dziś, jedna z najbardziej cenionych i aktywnych polskich dziennikarek politycznych świętuje dziś swoje 61. urodziny

Patrząc na tryb życia Olejnik, jej zaangażowanie w zawód ale i w sport, trudno uwierzyć, że kończy dziś 61 lat. Nie jest tajemnicą, że nie jedna 20 latka chciałaby wyglądać tak jak ona. W czym tkwi sekret takiej sylwetki? Olenik zdradziła na łamach “Urody Życia”, że w dużej mierze jej samopoczucie i wspaniały wygląd determinowane są regularnym wysiłkiem fizycznym. 

Pokazuję, że warto o siebie dbać, że bieganie, pływanie, regularna siłownia, zdrowa dieta przynoszą efekty. Namawiam ludzi do aktywności i wiele osób mi za to dziękuje (…) Biegam 3 razy w tygodniu po ok. 10 km, a na wyjazdach lub w weekendy więcej. Nie odpuszczam. Nawet w śniegu przy -15. To mój wybór. Chcę i lubię. Daje mi to pozytywną energię. Ścigam się ze sobą i swoimi słabościami – czytamy w “Urodzie Życia”

Monice Olejnik przesyłamy najserdeczniejsze życzenia, a fanów dziennikarki odsyłamy do numeru “Urody Życia”.


Nie ma więcej wpisów