To definitywny koniec małżeństwa Joanny Krupy i Romaina Zago! Przeczytajcie co zdradził jej były mąż w wywiadzie!

Jak doniósł Pudelek, wczoraj w USA zostały podpisane papiery rozwodowe modelki i biznesmena. Para ponoć rozstała się w zgodzie, bez wszelkich roszczeń. 

Polecamy – Z ostatniej chwili: Joanna Krupa już po rozwodzie

Kilka dni temu Joanna dodała post na swoim fanpagu, w którym napisała

“Otwieram nowy rozdział, z głową pełną pomysłów i motywacji do działania. “

Dzisiaj z kolei została opublikowana pierwsza część wywiadu z byłym mężem modelki dla Faktu:

“Joanna jest jedną z najseksowniejszych kobiet jakie obecnie żyją. Dla mnie po ślubie stała się właściwie jedyną najbardziej seksowną kobietą na całej planecie. Nasze rozstanie tego nie zmienia i wierzę, że zawsze będzie dla mnie najbardziej seksowna…”

Zapytany przez dziennikarza Faktu, kiedy zdecydował się na zakończenie związku odpowiedział:

” Tak naprawdę nigdy nie zdecydowałem, że poproszę Joannę o rozwód. Po prostu pozwoliłem sobie na chwilę szczerości pod koniec zeszłego roku, kiedy zdałem sobie sprawę, że moja żona zamiast być głównie moją żoną, jest bardziej poślubiona karierze i fanom. Nie mieliśmy typowej rodziny z dziećmi i zaczęło mi to w końcu przeszkadzać. Wracałem do domu po całym dniu pracy i komunikowałem się z Joanną tylko za pomocą Skype’a czy FaceTime’a, bo ona ciągle przez pracę podróżowała po świecie. A ja chciałem mieć prawdziwy dom z żoną u boku. Naprawdę bardzo marzyłem o dzieciach…

Romain ujawnił także, że nie zdradził Joanny i żadnej innej kobiety w ich związku nie było:

Nie ma i nie było innej osoby w naszym związku. Chciałem zaznaczyć, że za nasze rozstanie odpowiada moja złość. Odległość jaka nas dzieliła, tworzyła dystans. Byłem oburzony, że Asia zawsze przedkłada swoją karierę nad nasz związek, wiedząc, że jesteśmy dalecy od doskonałości i wiele spraw czeka na rozwiązanie”.

Cóż, nam jest bardzo przykro. Joanna zawsze z wielką radością opowiadała o swoim małżeństwie, które już jest przeszłością..

Zobcz też – Lewandowscy wydali oświadczenie w sprawie fałszywej zbiorki na chorego chłopca

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. screen z Instagram


Nie ma więcej wpisów