Jak wypadła na okładce? Zobaczcie!

Już dziś do sprzedaży trafił najnowszy numer magazynu “Cosmopolitan”. Gwiazdą tego wydania została Edyta Herbuś. Aktorka na łamach zdradziła tajniki swojego doskonałego wyglądu, a także wyjątkowe sposoby na zachowanie świetnego nastroju. 

Redakcja magazynu na swojej oficjalnej stronie stworzyła listę 9 powodów dla których warto sięgnąć po nowy numer. Oto one:

1. Na naszej sierpniowej okładce zagościła przepiękna Edyta Herbuś, która zdradza w wywiadzie co sprawia, że czuje się piękna i szczęśliwa.

2. W tym miesiącu wraz z Cosmo super dodatek – książka „Duma i uprzedzenie” Jane Austen. Cosmo z książką kupisz w cenie 7,99zł, bez książki 5,99zł 😉

3. Znamy 5 sekretów boskiej figury, których nikt ci jeszcze nie zdradził! Od razu zastosuj numer 2 (jego wprowadzenie nie wymaga żadnego wysiłku!).

4. Zrób nasz Letni Seks Quiz i sprawdź, co tak naprawdę wiesz o seksie. Mamy nadzieję, że wszystko! 😉

5. Skóra pełna blasku nigdy nie wychodzi z mody! A my wiemy, jak osiągnąć taki efekt – podpowiemy ci co zmienić w diecie, jakich kosmetyków użyć i które zabiegi dodadzą ci blasku!

6. Daj się polubić! Mamy sprawdzone sposoby na to, by szybko wzbudzić zachwyt i sympatię

7. Kochasz wyprzedaże? Podpowiemy ci na jakie hity warto polować w sklepach właśnie teraz.

8. Sezon na festiwale w pełni – szefowa działu Mody przygotowała dla ciebie najlepsze stylizacje, dzięki którym będziesz wyróżniać się z tłumu.

9. I dodatkowo z najnowszym numerem możesz skorzystać z 40% zniżki na bieliznę marki Alles!


Nie ma więcej wpisów