Jesień w AXN zapowiada się obiecująco. Agata Kulesza w obsadzie nowego serialu kryminalnego!

Nikomu nie trzeba udowadniać, że Agata Kulesza jest jedną z najlepszych (i coraz bardziej docenianych) polskich aktorek. Choć na tzw. pięć minut czekała z pokorą wiele lat, opłaciło się. Obecnie gra w najlepszych produkcjach i co najważniejsze, sama może przebierać w scenariuszach, co dla polskiej aktorki wcale nie jest takie oczywiste.

W ostatnich latach mogliśmy podziwiać ją w wielkich filmach, gdzie tworzyła wybitne kreacje m.in. w  “Sali Samobójców”, “Róży” czy “Idzie”, a także fantastycznym serialu “Krew z krwi”, gdzie pokazała swoją nieznaną do tej pory, równie intrygującą twarz.

Teraz, dla wszystkich fanów Agaty Kuleszy, mamy wspaniałą wiadomość. Aktorka, wraz z innymi polskimi aktorami zagra w nowym serialu AXN “Ultraviolet”. Obok niej na ekranie widzowie zobaczą takie nazwiska jak Bartłomiej Topa, Sebastian Fabijański, Marta Nieradkiewicz, Magdalena Czerwińska, Marek Kalita oraz Michał Żurawski

Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa oraz Sławomir Fabicki. W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy producenci wykonawczy Wendy West (“Dexter”, “Czarna lista”) oraz Barry Josephson (“Kości”, “Zaczarowana”).

Uwielbiam też Agatę Kuleszę, ona jest naprawdę niesamowita, jest wyjątkowa, jest tak naprawdę pewnym cudem natury można powiedzieć. (…) Kiedy ją spotkałam, miałam ochotę się przed nią po prostu ukłonić. Jest niezwykła! – mówiła Wendy West w “Dzień Dobry TVN”

Nie możemy się doczekać premiery serialu “Ultraviolet”. Premiera jesienią w AXN.


Nie ma więcej wpisów