Och Teatr pracuje nad nową premierą!

Lubicie chodzić do teatru, a każda kolejna premiera daje Wam ogromne pokłady radości? Mamy dla Was wspaniałą wiadomość!  Już 9 września na deskach warszawskiego Och – Teatru odbędzie się premiera nowego spektaklu w reżyserii Krystyny Jandy pt. “Pomoc domowa”

W głównej roli i tytułowej widzowie będą mogli podziwiać Krystynę Jandę, a partnerować jej będą Katarzyna Gniewskowska, Krzysztof Dracz, Barbara Wybych/Małgorzata Kocik oraz Mirosław Kopielnicki

Główna bohaterka (w tej roli Krystyna Janda) jest energiczną, pełną werwy i niezwykle przewidującą pomocą domową. Jest bardzo dyskretna (jak sama twierdzi) i na pewno bardzo zaradna. Przy tym ukradkiem wspiera się napojami wyskokowymi, choć – oficjalnie – w ogóle nie pije. Uważa też, że zawsze “warto rozmawiać”.Dzięki niej dom Olgi (Katarzyna Gniewkowska) i Norberta (Krzysztof Dracz) wygląda znakomicie, a życie jego gospodarzy płynie spokojnie i przyjemnie. Wszystko zmienia się raptownie, kiedy małżonkowie postanawiają oddzielnie wyjechać na weekend, Norbert służbowo, a Olga – z wizytą do teściów. Oba wyjazdy są w istocie przykrywką dla romansów: Norbert chce w ukryciu spędzić weekend we własnym domu z Mają, zwaną Pszczółką (Barbara Wypych/Małgorzata Kocik), Olga wpada na ten sam pomysł i zaprasza do siebie Marka (Mirosław Kropielnicki)… Czy pomocy domowej uda się zapanować nad damsko-męskim galimatiasem i sercowym poplątaniem jej pracodawców? Będzie to niewątpliwie wymagało sprytu, refleksu, a może i… szklaneczki czegoś mocniejszego. 

“Pomoc domowa”, w oryginale “La bonne Anna” to utwór Marca Camolettiego. W Och-Teatrze sztukę przełożył Bartosz Wierzbięta, które szeroka publiczność może kojarzyć z dialogów w takich filmach jak  “Shrek”, “Madagaskar”, “Hotel Transylwania”.  

Premiera “Pomocy Domowej” 9 września w Och – Teatrze. Nie możemy się doczekać!

Zdj. Screen z Facebooka


Nie ma więcej wpisów