Królowa polskiego dziennikarstwa Monika Olejnik znów wylądowała na okładce magazynu! Tym razem cała w bieli, w sukni ślubnej!

Monika Olejnik uznawana za ikonę stylu, bawi się modą! Nie boi się łączyć różnych form, jest takim kolorowym modowym ptakiem polskim! Nic więc dziwnego, że tak chętnie zapraszana jest na okładki magazynów!

Polecamy – Wieniawa “wariatka” bawi się na wakacjach! Pokazała też dekolt!

Tym razem prowadzącą “Kropki nad i” możemy podziwiać na okładce Urody Życia. Olejnik odeszła  od kontrowersyjncyh stylizacji i zapozowała w białej sukni ślubnej! 

Najpierw trzeba coś osiągnąć w życiu, dopiero później bawić się ubieraniem. Epatowanie strojem, gdy nie ma się nic do powiedzenia, jest żałosne” stwierdziła w jednym z wywiadów.

Częstym tematem w życiu dziennikarki jest również jej wiek. Ma 61 lat, a wygląda świetnie, na formę fizyczną także nie może narzekać:

Zawsze sobie odejmowałam lat. Jak skończyłam 10, to już przeżywałam, że jestem stara. Podobnie potem, miałam trzydzieści parę lat, jechałam na reportaż w Polskę, pytano mnie o wiek. A ja podawałam mniej. Pływałam na Korsyce przy dużej fali, kiedy nagle porwał mnie tak silny prąd, że ciężko mi było wrócić na brzeg. Pomogli mi ratownicy, którzy po akcji rutynowo zapytali mnie o wiek, a ja, taka lekko nieprzytomna od razu odjęłam sobie 10 lat. Tak mam i zawsze miałam. Nie znoszę jak tabloidy w nawiasie podają wiek. Przypomina mi to notki nagrobne kto ile żył. Albo się ekscytują moim młodszym partnerem. Kiedy się poznaliśmy w Trójce nawet nie wiedziałam ile Tomek ma lat. Zresztą wcale tak młodo nie wyglądał.” – czytamy.

Wszyscy zachwycamy się jej wizerunkiem w sukni ślubnej i być może jeszcze zobaczymy ją na ślubnym kobiercu u boku partnera Tomasza Ziółkowskiehgo. Suknia to projekt Maćka Zienia. 

A co jeszcze jest interesującego?! Otóż w tym samym projekcie najważniejszy dzień w życiu przeżywała Anna Lewandowska! Tak, to właśnie w tej sukni 22 czerwca 2013 roku celebrowaliśmy początek małżeństwa Ani i Roberta! 

Zobacz też – Robert Biedroń rozpoczyna kampanię prezydencką?! To on zastąpi Andrzeja Dudę?!

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. informacja prasowa


Nie ma więcej wpisów