Robert Biedroń właśnie opublikwał bardzo znaczące zdjęcie! Czy to on będzie największym rywalem Andrzeja Dudy w wyborach?!

Robert Biedroń – polityk słynący z ciętego języka, nie bojący wyrażać się swojego zdania właśnie dodał na swój profil na Instagramie zdjęcie dające wiele do myślenia! 

Polecamy – Tak wakacje spędza Wróblewska! Gdzie się wybrała?

Owa fotografia przedstawia porównanie prezydenta Słupska z niedawno wybranych prezydentem Francji Emmanuelem Macronem! Opis zdjęcia również jest znaczący “Podobno podobni” napisał polityk. A w komenatrzach dostrzegamy pozytywne reakcje:

“Już jeden już został prezydentem swojego kraju, teraz pora drugiego z panów! Zdecydowanie!”

Kolejnego podobieństwa możemy doszukiwać się w kwestii kontrowersji wokół obu Panów. Emmanuel jest mężem starszej o 15 lat Brigitte Trogneux, która przypomnijmy była jego nauczycielką języka francuskiego w liceum. Robert z kolei to zagorzały działać na rzecz osób LGBT, ponadto sam otwarcie mówi, że jest gejem

Zdjęcie wyraźnie daje do myślenia. Mimo, że wybory prezydenckie w Polsce dopiero za 3 lata, polityk już nie raz wyrażał chęć wzięcia w nich udziału!

Po jego stronie na Facebooku widać wyraźnie, że Robert cieszy się wielką sympatią Polaków. Ma tam prawie 400 tys. lajków! Wprawdzie daleko mu do obecnego Prezydenta RP, który może pochwalić się prawie 650 tys. polubieniami

Czy to on będzie największym rywalem Andrzeja Dudy, który raczej zawalczy o drugą kadencję? Czy może to Donald Tusk okaże się czarnym koniem w ostatecznej rozgrywce? Na odpowiedzi na te pytania musimy jeszcze poczekać, ale już teraz widzimy, że kampania Roberta właśnie powoli się rozpoczyna!

Zobacz też – Paris Hilton nagrywa nowy singiel! Sprawdźcie najnowszy utwór “Summer Reign”!

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. screen z Instagram/Facebook


Nie ma więcej wpisów