Dziś wszyscy żyjemy przyjazdem książęcej pary do Polski! Agata Duda czy Kate Middleton? Która wypadła lepiej? Poprosiliśmy o komentarz Dorotę Wróblewską

Sporym zainteresowanim cieszy się przyjazd książęcej pary Kate i Williama do Warszawy! Podczas spotkania obie Panie zaprezentowały się imponująco! 

HOT NEWS – Spacer pary książęcej po Krakowskim Przedmieściu!

Kreacje obu Pań dziś zapewne będą komentowane szerokim echem! Nie tylko w polskich mediach, ale również tych zagranicznych.

 Kate postawiła na stonowany strój i brytyjską markę Alexandra McQueena! Mogliśmy podziwiać ją w bieli do której dobrała cieliste szpilki z czerwonym dodatkiem, którą była torebka. O komentarz tej stylizacji poprosiliśmy Dorotę Wróblewską – producentkę pokazów, promotor mody, eksperta od wizerunku. 

Kate jest ubrana w swoim stylu, niewinnie, bezpiecznie, elegancko, z klasą. Kate bardzo często wybiera brytyjskie marki. Nie ma problemu założenia rzeczy z sieciówki czy pokazania się w czymś po raz drugi. W jej przypadku, ten dress code i to jak ma wyglądać jest bardzo opracowane z góry. To nie jest tak, że wszystko jest spontaniczne, to jest wszystko przemyślane dokładnie! 

Agata Duda natomiast nas trochę zaskoczyła! Na tę okazję wybrała sukienkę z lejącego materiału za kolano! Dość oryginalnym dodatkiem był masywny brązowy pas – spięty w tali. Obuwie tym razem było klasyczne w podobnym kolorze do kreacji. Jak ocenia ten wybór stylizacja Dorota Wróblewska

To co powinna zmienić Agata Duda to zdecydowanie fryzurę! Obecna fryzura bardzo postarza, dodaje conajmniej 8 lat! Jeżeli zapuści delikatnie włosy, zostanie przy tym kolorze – będzie wygladała zdecydowanie dużo młodziej, subtelniej, ciekawiej i bardziej kobieco. Obecna fryzura jest bardzo urzędnicza. Stylizacja ciekawa, pasek oryginalny, ale gryzie się z urodą. Pierwsza Dama Agata Duda jest bardzo ciekawą, zgrabną kobietą jednak nie do końca wykorzystuje swój potencjał. Oszczędna w mowie i w obrazku.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –  Kate zachwyciła stylizacją! Co miała na sobie?!?! Wiemy!

mkm_6492


Nie ma więcej wpisów