s7gNfDAStJw

W mediach społecznościowych bardzo trudno napotkać twarze dzieci znanych celebrytów. Z tej opcji korzysta również znana dziennikarka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna. 

Gdy na świat przychodzi pociecha znanej osoby z show-biznesu fani interesują się bardziej jej życiem prywatnym. Chcą wiedzieć jak wygląda, jaki ma wózek oraz w co ubierane jest dziecko gwiazdy. Jedni bardzo chronią swoją prywatność i niechętnie dzielą się takimi przeżyciami inne gwiazdy wręcz przeciwnie są otwarte i ciszą się z fanami swoim szczęściem!

POLECAMY: Tak wygląda plac zabaw dla George’a i Charlotte! Zobacz zdjęcia!

Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna chroni swoją córkę i nie publikuje fotografii z wizerunkiem małej Róży:

Moja córka zdecyduje kiedyś sama czy chce się pokazywać światu i w jaki sposób będzie to robiła, uważam że nie rodzicom decydować o tym czy pokazujemy twarze swoich dzieci.

Matką, która czuwa nad bezpieczeństwem swojego dziecka jest również sportsmenka Anna Lewandowska. Od momentu narodzin Klary tylko rodzina i najbliżsi mogą podziwiać jej dziecięcą urodę. 

Może obie Panie zmienią kiedyś swoje zdanie i pójdą w ślad za brytyjską parą książęcą Kate i Williamem, którzy z dumą prezentują swoje pociechy w mediach?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rekordowa propozycja za sesję zdjęciową! Lewandowscy dostaną FORTUNĘ!

Foto: screen Instagram


Nie ma więcej wpisów