Śledź nas

news

Beata Michalska – Jutrzenka: NIE SZUKAM SENSACJI! – wywiad

Redaktor naczelna miesięcznika „Aktywna Mama” opowiada o współpracy z gwiazdami oraz niezwykłym spotkaniu z Panią Prezydentową Anną Komorowską. 

Niedawno zorganizowałaś karnawałowy event dla sławnych mam. Jaka atmosfera panowała podczas tego spotkania?

Faktycznie, jestem tuż po fantastycznym spotkaniu ze wspaniałymi, aktywnymi mamami, z którymi wcześniej miałam przyjemność rozmawiać na łamach mojego magazynu i które przyjęły zaproszenie na wspólne spotkanie. Naszym hasłem przewodnim było “Aktywna Mama w Karnawale” i taka też panowała tego wieczoru atmosfera. Spotkaliśmy się w restauracji Po Prostu Zachęta, gdzie mogłyśmy delektować się wspaniałymi potrawami specjalnie dobranymi  przez samego właściciela Darka Ryńca. Już sam ten fakt, a także niezwykle ciepły sposób prowadzenia eventu przez Adama Dobrzyńskiego wprowadziło licznie przybyłe gwiazdy w wyśmienity nastrój. Jak na karnawał przystało mogły one skorzystać z porad makijażystki Katarzyny Piechockiej – Lenartowicz oraz stylistki fryzur Doroty Wodzińskiej – wykonać profesjonalny make-up i wieczorową fryzurę. Koleżeńskie, a wręcz przyjacielskie rozmowy umilała muzyka na żywo, którą zapewniał grający na fortepianie Tomasz Betka i śpiewająca Karolina Błażejczyk. Wisienką na torcie tego wieczoru była obecność światowej mezzosopranistki maestry Małgorzaty Walewskiej, która również nam zaśpiewała – tak spontanicznie, dla przyjaciół. To był wzruszający moment.

To chyba miłe, że gwiazdy przybyły tak licznie na to spotkanie?

Tak, to już kolejny raz, kiedy aktywne mamy, których wizerunek widnieje na okładce mojego magazynu spotykają się na wspólnym evencie. Jest mi ogromnie miło, że mimo natłoku zajęć związanych z aktywnością zawodową i macierzyństwem, znajdują czas i ochotę by uczestniczyć w naszych spotkaniach. To wspaniały zaszczyt dla pisma i wszystkich osób pracujących przy jego powstawaniu. Dla mnie osobiście cudowna nagroda i potwierdzenie, że to co robię jest dobre, potrzebne i znajduje uznanie nie tylko wśród Czytelników AM ale także, gwiazd. Samo spotkanie jest wspaniałą okazją by zobaczyć się ponownie. Rozmowom między nami nie ma końca, ponieważ wszystkie mamy wspólny temat – dzieci i praca. Bo mamą się po prostu jest – jak powiedziała w ostatnim moim wywiadzie, w styczniowym wydaniu Aktywnej Mamy Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

Skąd pomysł na organizowanie przez magazyn „Aktywna Mama” tego typu eventów?

Organizowanie spotkań przez magazyn AM jest dopełnieniem jego treści. Osobiście przeprowadzam wywiady ze znanymi publicznie aktywnymi mamami, które jednocześnie zapraszam na sesję zdjęciową. Sama też, bardzo często w tych zdjęciach uczestniczę. Podczas przygotowywania takiego materiału bardzo dużo rozmawiamy. Nie wszystko udaje się zaprezentować później w piśmie. W wielu tematach odnajdujemy podobne doświadczenia i potrzebę dyskutowania o nich. Ja też jestem aktywną mamą, dlatego tak łatwo nawiązujemy ze sobą kontakt. Spotykam nasze gwiazdy w ich prywatnych sytuacjach, z dziećmi, partnerami, w ich domach. Nawiązujemy przyjaźnie. Dlatego pomysł organizacji tego typu spotkań w szerszym gronie mam pojawił się w sposób naturalny, bez specjalnego wymyślania, od dawna niejako siedział mi w głowie. Przysłowiową kropkę nad i postawił Robert Sowa zapraszając nas do swojej warszawskiej restauracji przy ul. Czerniakowskiej. Na tym pierwszym spotkaniu okazało się, że był to strzał w dziesiątkę i następne spotkania są nie tylko pożądane, ale wręcz konieczne. Wiedzieliśmy, że musimy kontynuować ten pomysł. 

Twój magazyn jest na rynku od prawie trzech lat. Za co najbardziej cenią go czytelniczki?

Lada moment ukaże się 30 wydanie Aktywnej Mamy. Taki mały jubileusz (uśmiech). Jak każdy, dobry do podsumowania. Największą siłą tego magazynu jest jego niepowtarzalność, oryginalność treści i wysoki poziom merytoryczny oraz edycyjny. To pismo, które trudno sklasyfikować w standardowych ramach. Przeznaczone jest dla mam, ale jego treść nie skupia się w głównej mierze na aspektach związanych z wychowywaniem dziecka. Koncentrujemy się na kobiecie i jej potrzebach pokazując, że bycie mamą jest tylko jedną z ról kobiety, a macierzyństwo nie wyklucza nas z aktywności zawodowej i uczestnictwa w pozostałych obszarach życia. „Aktywna Mama” pomaga matkom pozostać kobietami, jeszcze wspanialszymi niż przed urodzeniem dziecka. Nie staramy się proponować określonego stylu życia, nie wybieramy za kobiety, lecz chcemy wspierać nasze mamy w ich decyzjach i utwierdzać we własnej wartości. To, co bardzo doceniają nasze Czytelniczki to fakt ograniczonego skomercjalizowania naszych treści. Nie żywimy się sensacją, nie gonimy za skandalem. Dajemy dużo rzetelnych informacji.

Czy aktywnie pracujące artystki długo trzeba namawiać do współpracy?

Od samego początku bardzo wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę. Materiałem wiodącym w każdym wydaniu jest wywiad z aktywną mamą – osobą publicznie znaną, czyli po prostu gwiazdą. Jak by tego było mało prezentujemy ją w roli mamy aktywnej zawodowo, dlatego na sesję zdjęciową zapraszamy z dziećmi. Proszę uwierzyć, że nie jest łatwo przekonać taką osobę do współpracy, zwłaszcza chcąc ukazać jej tak osobisty i rodzinny wizerunek. Nie jesteśmy topowym magazynem na rynku, więc musimy przekonać niektóre gwiazdy prezentując im naszą rzetelność, uczciwość w przekazywanych treściach i wysoki poziom merytoryczny. Zdarza się, że artystki początkowo odmawiają, obawiając się upublicznienia oblicza swoich bliskich, jednak bardzo często udaje nam się je ostatecznie przekonać. To trudne zadanie, jednak nie wyobrażam sobie rezygnowania z niego. To jest po prostu potrzebne naszym Czytelniczkom. Najtrudniej było uzyskać wywiad z Pierwszą Damą RP,  ale udało się i jestem z tego bardzo dumna. Tym bardziej, że udostępniono nam zdjęcia z prywatnego archiwum pary prezydenckiej. Przy tej okazji, podczas wizyty w Belwederze, miałam możliwość zaprezentować magazyn Pani Prezydentowej, której bardzo spodobała się jego misja i inicjatywy które podejmujemy.  Czego można chcieć więcej?

Rozmawiała: Samantha Morelle

 

Beata Michalska Jutrzenka 2

 

Aktywne Mamy 1

Wszelkie prawa do powyższych zdjęć zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody ich właściciela zabronione (własność: Magazyn Aktywna Mama), fot. Kramon

news

Victoria Beckham smaruje się kremem z własną krwią!?

Victoria Beckham to gwiazda, której bardzo zależy na dobrym i przede wszystkim młodym wyglądzie. Jak dba o swoją cerę?

Mimo, że Victoria Beckham ma już ponad 40 lat, artystka wciąż  jej cera wciąż wygląda idealnie, niemal jak u dwudziestolatki. Jak udaje jej się to osiągnąć? Odpowiedź jej zaskakująca! Jak donosi Pudelek.pl Victoria w swojej pielęgnacji uwzględniła specyficzny kosmetyk, jakim jest krem z jej własną krwią!

ZOBACZ – Księżna Kate zignorowała Meghan?!

Na temat kosmetyku Victoria Beckham wypowiada się w samych superlatywach, porównując jego działanie do efektu, jaki można uzyskać za pomocą wampirzego liftingu. Piosenkarka podaje także nazwisko lekarki, która stworzyła dla niej tę “magiczną” recepturę. 

POLECAMY – Zgrabna Wieniawa na premierze “Nowy Jork. Prohibicja” – zobacz jej rockową stylizację!

Ile kosztuje pielęgnacja a’la Victoria Beckham? Jak podaje Pudelek.pl za krem, którego recepturę opracowała niemiecka lekarka Barbara Sturm jest wart prawie… 6 tysięcy złotych. Oby taka pielęgnacja była warta swojej ceny! Dla porównania: za jeden słoiczek takiego kremu można kupić… metr kwadratowy mieszkania w większym mieście.

Foto. Screen Instagram Victoria Beckham

Kontynuuj czytanie

news

Doda ma już dość – artystka znika z Internetu?!

doda
Poruszona śmiercią Pawła Adamowicza Doda postanowiła zorganizować koncert “Artyści przeciw nienawiści”. Artystka jednak nie spodziewała się, że projekt ten okaże się aż tak zajmujący… 

Odkąd Doda wzięła na siebie organizację całego przedsięwzięcia, jakim jest koncert przeciwko hejtowi, zrzeszający wielu artystów, artystka nie ma chwili wytchnienia. Całe nagłośnienie sprawy oraz kontakt z artystami, spośród których nie wszyscy tak entuzjastycznie przyjęli jej pomysł, okazały się dla artystki bardzo męczące.

ZOBACZ – Doda upomniała fanów! O co poszło?!

Nic więc dziwnego, że Doda postanowiła trochę odpocząć. Jak donosi Kozaczek.pl artystka na swoim Instagramie opublikowała screen ekranu swojej komórki, na której widać wiadomość od zatroskanego męża.

POLECAMY – Edyta Górniak odpowiada Dodzie. Diwa zaskoczyła wszystkich…

Jak pisze sama artystka, ostatnie dni były dla niej bardzo intensywne:

Od 2 dni nie śpię,załatwiam i co 5 min odbieram tel.,a przecież jeszcze musze pracować nad swoimi projektami

Widocznie przemęczona Doda postawiła zatem na reset i zdecydowała się zniknąć z Internetu na kilka dni. Jak sama podkreśla – wraca w poniedziałek. Miejmy nadzieję, że z nową energią!

Foto. Screen Instagram Doda

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Kasia Nosowska o koncercie “Artyści przeciw nienawiści”- przeczytaj!

Kasia Nosowska zdecydowała się skomentować głośną sprawę, jaką jest planowany przez Dodę koncert “Artyści przeciw nienawiści”.

Wokalistka zespołu Hey! Kasia Nosowska wypowiedziała się na temat napiętej sytuacji pomiędzy Dodą a Edyta Górniak. Jak podaje Pudelek.pl artystka zrobiła to w bardzo ciekawy sposób, pokazując na Instagramie wiadomości od… swojego syna!

POLECAMY – Wycieńczona Edyta Górniak potrzebowała kroplówki

Jak wyznaje Kasia Nosowska, tym razem to ona mogła nauczyć się czegoś od syna. Co takiego znajduje się w treści wiadomości? Syn artystki pisze, że zgadza się z ideą koncertu, ale nie do końca podoba mu się motto przewodnie, czyli “Artyści przeciw nienawiści”, które wbrew pozorom, nawołuje do dalszej walki. 

HOT NEWS – Miley Cyrus i Liam Hemsworth spodziewają się dziecka? Gwiazda ostro komentuje!

Artystka w zupełności zgadza się z tym, o czym rozmawiała ze swoim synem i jak sama przyznaje:

Podczas tego koncertu będę śpiewała, myśląc o jedni, z której Ty i i Ty i ja – jesteśmy.

Kasia Nosowska wnosi zatem całkowicie nowe spojrzenie na sprawę walki z hejtem. Być może na scenie, zamiast o walce – zaśpiewa o jedności? Zapowiada się ciekawie!

Foto. Screen Instagram Kasia Nosowska/ Nosowska Official

 

Kontynuuj czytanie

news

Seksowna Justyna Żyła w sesji dla… Nie poznacie jej!

Justyna Żyła to kolejna uczestniczka najnowszej edycji popularnego programu “Taniec z Gwiazdami”. Zobaczcie jak prezentuje się w scenicznej kreacji!

Niezwykle zgrabna Justyna Żyła wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej “Taniec z Gwiazdami”. Jak donosi Fakt.pl w sesji wystąpiła pozując w bardzo kusej i błyszczącej kreacji. Stylizacja z wysokimi srebrnymi szpilkami zdecydowanie podkreśliła smukłą sylwetkę gwiazdy. 

HOT NEWS – Radwańska zatańczy w “Tańcu z Gwiazdami”!

Niemniej jednak to nie piękna kreacja przyciągnęła uwagę jej obserwatorów. Pod opublikowanym zdjęciem Justyna Żyła otrzymała wiele pochlebnych komentarzy, w których fani zachwycają się nad jej długimi i szczupłymi nogami, dodatkowo podkreślonymi wyciętą sukienką.

ZOBACZ – “Taniec z Gwiazdami” – wielka gwiazda w kolejnej edycji! Wiemy kto!

Zdjęcie w swoim “scenicznym” stroju Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie, komentując je słowami: “Przygodę czas zacząć”. Poniżej możecie zobaczyć cały wpis, jaki zamieściła celebrytka na Instagramie.  Przyznajcie, że w takim wydaniu Justyna Żyła prezentuje się bardzo kobieco! Ma szanse na wygranie kolejnej edycji? 

Foto. Screen Instagram Justyna Żyła 

Kontynuuj czytanie

HITY