Śledź nas

news

Beata Michalska – Jutrzenka: NIE SZUKAM SENSACJI! – wywiad

Redaktor naczelna miesięcznika „Aktywna Mama” opowiada o współpracy z gwiazdami oraz niezwykłym spotkaniu z Panią Prezydentową Anną Komorowską. 

Niedawno zorganizowałaś karnawałowy event dla sławnych mam. Jaka atmosfera panowała podczas tego spotkania?

Faktycznie, jestem tuż po fantastycznym spotkaniu ze wspaniałymi, aktywnymi mamami, z którymi wcześniej miałam przyjemność rozmawiać na łamach mojego magazynu i które przyjęły zaproszenie na wspólne spotkanie. Naszym hasłem przewodnim było “Aktywna Mama w Karnawale” i taka też panowała tego wieczoru atmosfera. Spotkaliśmy się w restauracji Po Prostu Zachęta, gdzie mogłyśmy delektować się wspaniałymi potrawami specjalnie dobranymi  przez samego właściciela Darka Ryńca. Już sam ten fakt, a także niezwykle ciepły sposób prowadzenia eventu przez Adama Dobrzyńskiego wprowadziło licznie przybyłe gwiazdy w wyśmienity nastrój. Jak na karnawał przystało mogły one skorzystać z porad makijażystki Katarzyny Piechockiej – Lenartowicz oraz stylistki fryzur Doroty Wodzińskiej – wykonać profesjonalny make-up i wieczorową fryzurę. Koleżeńskie, a wręcz przyjacielskie rozmowy umilała muzyka na żywo, którą zapewniał grający na fortepianie Tomasz Betka i śpiewająca Karolina Błażejczyk. Wisienką na torcie tego wieczoru była obecność światowej mezzosopranistki maestry Małgorzaty Walewskiej, która również nam zaśpiewała – tak spontanicznie, dla przyjaciół. To był wzruszający moment.

To chyba miłe, że gwiazdy przybyły tak licznie na to spotkanie?

Tak, to już kolejny raz, kiedy aktywne mamy, których wizerunek widnieje na okładce mojego magazynu spotykają się na wspólnym evencie. Jest mi ogromnie miło, że mimo natłoku zajęć związanych z aktywnością zawodową i macierzyństwem, znajdują czas i ochotę by uczestniczyć w naszych spotkaniach. To wspaniały zaszczyt dla pisma i wszystkich osób pracujących przy jego powstawaniu. Dla mnie osobiście cudowna nagroda i potwierdzenie, że to co robię jest dobre, potrzebne i znajduje uznanie nie tylko wśród Czytelników AM ale także, gwiazd. Samo spotkanie jest wspaniałą okazją by zobaczyć się ponownie. Rozmowom między nami nie ma końca, ponieważ wszystkie mamy wspólny temat – dzieci i praca. Bo mamą się po prostu jest – jak powiedziała w ostatnim moim wywiadzie, w styczniowym wydaniu Aktywnej Mamy Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

Skąd pomysł na organizowanie przez magazyn „Aktywna Mama” tego typu eventów?

Organizowanie spotkań przez magazyn AM jest dopełnieniem jego treści. Osobiście przeprowadzam wywiady ze znanymi publicznie aktywnymi mamami, które jednocześnie zapraszam na sesję zdjęciową. Sama też, bardzo często w tych zdjęciach uczestniczę. Podczas przygotowywania takiego materiału bardzo dużo rozmawiamy. Nie wszystko udaje się zaprezentować później w piśmie. W wielu tematach odnajdujemy podobne doświadczenia i potrzebę dyskutowania o nich. Ja też jestem aktywną mamą, dlatego tak łatwo nawiązujemy ze sobą kontakt. Spotykam nasze gwiazdy w ich prywatnych sytuacjach, z dziećmi, partnerami, w ich domach. Nawiązujemy przyjaźnie. Dlatego pomysł organizacji tego typu spotkań w szerszym gronie mam pojawił się w sposób naturalny, bez specjalnego wymyślania, od dawna niejako siedział mi w głowie. Przysłowiową kropkę nad i postawił Robert Sowa zapraszając nas do swojej warszawskiej restauracji przy ul. Czerniakowskiej. Na tym pierwszym spotkaniu okazało się, że był to strzał w dziesiątkę i następne spotkania są nie tylko pożądane, ale wręcz konieczne. Wiedzieliśmy, że musimy kontynuować ten pomysł. 

Twój magazyn jest na rynku od prawie trzech lat. Za co najbardziej cenią go czytelniczki?

Lada moment ukaże się 30 wydanie Aktywnej Mamy. Taki mały jubileusz (uśmiech). Jak każdy, dobry do podsumowania. Największą siłą tego magazynu jest jego niepowtarzalność, oryginalność treści i wysoki poziom merytoryczny oraz edycyjny. To pismo, które trudno sklasyfikować w standardowych ramach. Przeznaczone jest dla mam, ale jego treść nie skupia się w głównej mierze na aspektach związanych z wychowywaniem dziecka. Koncentrujemy się na kobiecie i jej potrzebach pokazując, że bycie mamą jest tylko jedną z ról kobiety, a macierzyństwo nie wyklucza nas z aktywności zawodowej i uczestnictwa w pozostałych obszarach życia. „Aktywna Mama” pomaga matkom pozostać kobietami, jeszcze wspanialszymi niż przed urodzeniem dziecka. Nie staramy się proponować określonego stylu życia, nie wybieramy za kobiety, lecz chcemy wspierać nasze mamy w ich decyzjach i utwierdzać we własnej wartości. To, co bardzo doceniają nasze Czytelniczki to fakt ograniczonego skomercjalizowania naszych treści. Nie żywimy się sensacją, nie gonimy za skandalem. Dajemy dużo rzetelnych informacji.

Czy aktywnie pracujące artystki długo trzeba namawiać do współpracy?

Od samego początku bardzo wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę. Materiałem wiodącym w każdym wydaniu jest wywiad z aktywną mamą – osobą publicznie znaną, czyli po prostu gwiazdą. Jak by tego było mało prezentujemy ją w roli mamy aktywnej zawodowo, dlatego na sesję zdjęciową zapraszamy z dziećmi. Proszę uwierzyć, że nie jest łatwo przekonać taką osobę do współpracy, zwłaszcza chcąc ukazać jej tak osobisty i rodzinny wizerunek. Nie jesteśmy topowym magazynem na rynku, więc musimy przekonać niektóre gwiazdy prezentując im naszą rzetelność, uczciwość w przekazywanych treściach i wysoki poziom merytoryczny. Zdarza się, że artystki początkowo odmawiają, obawiając się upublicznienia oblicza swoich bliskich, jednak bardzo często udaje nam się je ostatecznie przekonać. To trudne zadanie, jednak nie wyobrażam sobie rezygnowania z niego. To jest po prostu potrzebne naszym Czytelniczkom. Najtrudniej było uzyskać wywiad z Pierwszą Damą RP,  ale udało się i jestem z tego bardzo dumna. Tym bardziej, że udostępniono nam zdjęcia z prywatnego archiwum pary prezydenckiej. Przy tej okazji, podczas wizyty w Belwederze, miałam możliwość zaprezentować magazyn Pani Prezydentowej, której bardzo spodobała się jego misja i inicjatywy które podejmujemy.  Czego można chcieć więcej?

Rozmawiała: Samantha Morelle

 

Beata Michalska Jutrzenka 2

 

Aktywne Mamy 1

Wszelkie prawa do powyższych zdjęć zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody ich właściciela zabronione (własność: Magazyn Aktywna Mama), fot. Kramon

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

moda

Na jesień bądź modna jak Paula Jagodzinska!

Poznaj produkty, które pokochała Paula Jagodzińska ze względu na ich staranne wykonanie i wyjątkowej jakości materiałów!

Najnowsza kolekcja marki NAOKO została stworzona z myślą o zapewnieniu najwyższego standardu nawet w najmniej sprzyjających warunkach panujących na zewnątrz. Synoptycy są zgodni, co do zbliżania się drastycznego ochłodzenia. Po fali upałów i stosunkowo ciepłych początkach jesieni, może okazać się dla płci pięknej niemałym zaskoczeniem.Wychodząc naprzeciw potrzebom, jakie należy bezzwłocznie spełnić w okresie jesieni i zimy stworzyliśmy kolekcję, w której każdy element nada niebanalnego charakteru, pełniąc przy tym przede wszystkim swoją funkcję osłaniającą przed zimnem, wiatrem i opadami atmosferycznymi w możliwie największym wymiarze.

HOT NEWS – Dębska mówi o Gwit! Jakie odczucia ma gwiazda?

Z produktami marki NAOKO niestraszny Ci mróz i żaden zimowy wieczór. Wszystko dzięki wykonaniu i doskonałemu pomysłu na look, którego nie powstydziłyby się nawet największe gwiazdy polskiego show-biznesu, w tym zauroczona kolekcją Paula Jagodzińska. Jeżeli w trakcie tego okresu, zależy Ci nie tylko na cieple, uzyskanym przez odpowiednie ubrania, ale również modnej stylizacji, która stanie się obiektem pożądania – produkty naszej firmy staną się dla Ciebie doskonałą alternatywą. Nie musisz chować swojego charakteru i stylu wraz ze zwiewnymi sukienkami i letnimi stylizacjami. Zimą również można wyglądać elegancko i czuć się pewnie. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie elementy garderoby.

PRZECZYTAJ –  Chodakowska stworzy biograficzny film? Co sądzi o tym Strasburger?

Jesień i zima są okresem, gdy często dotyka nas przygnębienie i zły nastrój. Pora z tym skończyć i postawić na brawurowe stylizacje, które przełamują rutynę. Twoja codzienność na przełomie 2018/2019 wcale nie musi być nudna i upłynąć pod znakiem chandry połączonej z nostalgią. Kolekcja, w której doskonale zaprezentowała się piękna Polka, Paula Jagodzińska doskonale Ci to umożliwi.

HOT NEWS –  Sienkiewicz nie zdążyła na Kler! Co się wydarzyło?

Next post
Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Już dziś po raz drugi startuje fantastyczny Festiwal Wódki i Zakąski!

W Warszawie zaczyna się w Banku Reduty Polskiej jedyny taki na świecie Festiwal Wódki i Zakąsek. 

W zeszłym roku Festiwal Wódki i Zakąski nie tylko przyciągnął tłumy chętnych i ciekawych tej dziedziny ludzi, ale także osoby z showbiznesu! Jak będzie i co czeka nas w tym roku? 

HOT NEWS –  Makłowicz, Sierodzki, Włodarczyk, Kopania na Festiwalu Wódki i Zakąsek – zobacz zdjęcia

Druga edycja Festiwalu Wódki i Zakąski odbędzie się w dniach 19-20 października w Reducie Banku Polskiego przy ul. Bielańskiej 10 w Warszawie. Impreza będzie otwarta dla odwiedzających w tych dniach w godzinach 12-22! 

W cenie biletu będzie można nie tylko skosztować kilkuset rodzajów wódek, nalewek i miodów, ale także zobaczyć pokazy mistrzów barmańskich, wziąć udział w warsztatach kulinarnych czy obejrzeć niecodzienną wystawę.

Wszystkie bilety są już wyprzedane. Dodatkowo pula będzie możliwa do zakupu na miejscu!

Największa w Polsce strefa degustacji kilkuset szlachetnych wódek, nalewek i miodów, show barmańskich mistrzów świata, targ zakąsek, warsztaty kulinarne, a nawet specjalna wystawa na 100-lecie niepodległości to wszystko rusza już dziś! Do tego kolacja mistrzów ze znanym dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem!

Oprócz trunków w specjalnie wydzielonej części odbędzie się Targ Zakąsek, w którym, będzie można spróbować specjałów przygotowanych na tą okoliczność przez szefów kuchni warszawskich restauracji: Elixir w Domu Wódki, Oberży pod Czerwonym Wieprzem i Folk Gospody. 

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –  Będzie HIT? Rozenek jak Doda! Wyglądają jak siostry?

W ubiegłym roku festiwal odwiedziły takie gwiazdy jak:  Robert Makłowicz, Marek WłodarczykIvs Alter, Kamila Polak, Joanna Majstrak, Marek Kościkiewicz, Kasia Nova, Piotr Popiński, Rafał Collins, Marek Posłuszny, Miriam Shaded, oraz Tomasz Małek. 

Kto na Festiwal zawita w tym roku? Na pewno my! 

HOT NEWS –  Agnieszka Sienkiewicz o wojnach na Instagramie! Bierze w nich udział?

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Wow! Agata Załęcka zdradza jak wyglądały jej zaręczyny! Narzeczony zrobił TO dla niej!

załęcka

Agata Załęcka opowiada o swoich zaręczynach! Było naprawdę romantycznie!

Zaręczyny Agaty Załęckiej nie odbyły się ani w teatrze, ani na boisku. Jej obecny mąż, Jakub Kwiatkowski, który jest rzecznikiem PZPN przygotował magiczne zaręczyny na plaży! Aktorka zdradziła, że partner nawet dla niej zaśpiewał! Załęcka w ogóle nie spodziewała się tego, ale…

Dziwnie się zachowywał pod koniec

HOT NEWS- Agnieszka Sienkiewicz o wojnach na Instagramie! Bierze w nich udział?

Jakub przyznał, że czasami jest tak podekscytowany, że ma problem z utrzymaniem niespodzianki do końca. Stresował się, bo jest bardzo ważny w moment w życiu każdego człowieka, na szczęście Agata od razu się zgodziła! Później się okazało, że miał na to wpływ szampan, który wcześniej pili!

Czy aktorka żałowała tej decyzji? Czy podobał jej się pierścionek? Odpowiedź w wideo! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Będzie HIT? Rozenek jak Doda! Wyglądają jak siostry?

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Będzie HIT? Rozenek jak Doda! Wyglądają jak siostry?

Małogrzata Rozenek-Majdan ma nową fryzurę! Rzecz w tym, że Doda i Rozenek zaprezentowały na Instagramie taką samą fryzurę dokładnie chwilę po sobie!

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan dokonała dużej zmiany! Na swoich mediach społecznościowych udostępniła wideo, na którym fryzjer kończy tworzyć jej nową fryzurę. Rozenek znacząco skróciła włosy. Zachowała blond kolor, ale tym razem zaszalała z mocnym cięciem! Na profilu Dody fani jednak zauważają:

Pani Rozenek-Majdan znowu zainspirowała się Twoją fryzurą i dziś na insta wrzuciła efekty swojej metamorfozy

To nie pierwszy raz kiedy obie panie wyglądają podobnie!

Polecamy Stylista znany z awantury Rozenek kontra Doda pracuje również z…

 Waszym zdaniem która z Pań prezentuje się lepiej?

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Długo o tym myślałam…krótko ścięłam😂 @amadeovilcze ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Doda

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.