Śledź nas

news

Bończyk, Kuszewski i Jacyków na podwójnym jubileuszu Anny Gornostaj i Olafa Lubaszenko [zdjęcia]

Opublikowano

w dniu

lubaszenko

W Teatrze Capitol odbyła się uroczystość na cześć Anny Gornostaj i Olafa Lubaszenko!

21 marca w Teatrze Capitol odbyła się premiera nowej komedii “Małżeństwo to morderstwo”. Tym spektaklem aktorka i dyrektorka Teatru, Anna Gornostaj oraz aktor i reżyser, Olaf Lubaszenko, obchodzili podwójne 40-lecie pracy artystycznej.

Na tej wyjątkowej uroczystości nie zabrakło aktorów i artystów współpracujących z jubilatami. W Teatrze Capitol pojawili się m.in.: Olga Bończyk, Katarzyna Skrzynecka, Paulina Holtz, Joanna Moro, Katarzyna Maciąg, Magdalena Zawadzka, Viola Arlak, Michalina Sosna, Maria Dejmek, Maria Gładkowska, Kacper Kuszewski, Wojciech Wysocki, Artur Chamski, Dawid Czupryński, Kazimierz Mazur oraz Tomasz Jacyków.

ZBIÓRKA NA RZECZ UKRAINY

Pani Anna i pan Olaf zdecydowali się wspólnie obchodzić swoje święto, ponieważ ostatnie 7 lat to bardzo intensywny czas, spędzony razem, na pracy przy sztukach w Teatrze Capitol. Wszystko zaczęło się od spektaklu „Dajcie mi tenora”, w którym wspólnie zagrali. W przeciągu tych kilku lat dyrektor teatru, Anna Gornostaj powierzyła Olafowi opiekę reżyserską nad takimi sztukami, jak: „Dwie pary do pary”, „Akt równoległy”, czy ostatnio bajka „Brzechwa 2020″. Wspólnie zagrali w kolejnym spektaklu „Wykrywacz Kłamstw” oraz w tym najnowszym, którego premiera właśnie się odbyła – „Małżeństwo to morderstwo”. Olaf Lubaszenko występuje w tym projekcie w podwójnej roli – aktora i reżysera. Anna Gornostaj wspominała:

Z Olafem od razu złapaliśmy nić porozumienia. Jest on bardzo mądrym człowiekiem, z dużą kulturą. A co najważniejsze, jest przede wszystkim bardzo empatyczną osobą, czym zjednuje sobie ludzi. To szczególnie w dzisiejszych czasach jest niezmiernie istotne i przekłada się również na to, jakim świetnym jest reżyserem

Z kolei on dodał:

Ania ma w sobie bardzo dużo aktorskiej pokory i otwartości na reżyserską wyobraźnię – nie wykluczam, że właśnie za sprawą wieloletniego doświadczenia pracy w zespole i bycia jego częścią. To bezcenne przymioty w dzisiejszym świecie

Gratulujemy jubilatom! Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

PrzeAmbitni dali dach nad głową dla 30 osób z Ukrainy (w tym 15 małych dzieci) – chcemy pomóc kolejnym, ale potrzebujemy pomocy: wesprzyj ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/przeAmbitniUKRAINA

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Julia Kamińska ma dość “BrzydUli”!? Zdradza, czy powstanie wersja kinowa

Fot. Materiały prasowe

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością