Esmeralda Godlewska znowu pokazała piersi. Internauci oburzeni.

Esmeralda Godlewska nie przestaje prowokować, szokować, zaskakiwać i robić wszystkiego co jest kontrowersyjne. Jeśli od okresu bożonarodzeniowego w uszach dźwięczy Wam utwór Pada Śnieg w dość ciekawej aranżacji to jesteśmy w domu! Cover ten wykonała właśnie wspomniana Pani. Następnie wraz z siostrą Małgorzatą wspólnie pochwaliły się talentem chirurga plastycznego w telewizji i świeciły sztucznymi piersiami podczas prognozowania pogody.

POLECAMY – Co ma wspólnego Marilyn Monroe z “Grą o tron” i Jamesem Bondem!?

Esmeralda nie pierwszy raz zaliczyła wpadkę w social mediach. Ostatnio w ramach przypomnienia sobie młodości synka, postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami z dzieciństwa swojej pociechy. W tle innych zdjęć przewinęła się również fotografia jej sylwetki z czasów ciąży. Oczywiście nago!

Wczorajszego wieczora Esmeralda skorzystała z wolnego czasu, gdy jej synek już smacznie spał. Celebrytka w satynowym szlafroku wyginała się do kamery i “udawała”, że odpowiada na pytania widzów. Jak można się domyślić, pod szlafrokiem nic nie było, a piosenkarce co chwilę, tak jakby przez przypadek, wypadała pierś. Esmeralda zalotnie nasuwała bieliznę na sutka i mówiła dalej. Internauci w komentarzach zarzucali jej, że jest pod wpływem alkoholu i pytali czy jej dziecko nie wstydzi się za taką matkę. Ta komentowała to między innymi tak:

“Mój synek już jest po dobranocce i już śpi. Teraz czas na dobranockę dla mamusi. If you know what I mean, bitch” – mówiła

Najprawdopodobniej Godlewska rano pożałowała tego występu, bo transmisja została usunięta.

ZOBACZ TEŻ – Nowe miejsce – nowe wyzwania. Gwiazdy zaufały Miraflores

Co o tym sądzicie?

fot.Instagram Screen/ Esmeralda Godlewska

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów