Śledź nas
'

news

Eurowizja i Euro 2020 odwołane przez koronawirusa! Kiedy powrócą?

Codziennie docierają do nas niepokojące wieści w związku z pandemią koronawirusa. Kolejne imprezy masowe zostają odwołane albo przełożone w czasie o kilka miesięcy. Podobny los spotkał Eurowizję oraz Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Czy wydarzenia te odbędą się jeszcze w tym roku, sprawdź poniżej…

Wczoraj Europejska Unia Piłkarska UEFA ogłosiła, że Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej nie odbędą się tak jak planowano na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w organizację turnieju, zawodników oraz fanów piłki nożnej, UEFA zdecydowała się przełożyć Mistrzostwa Europy na 2021 rok. Jak ustalono mistrzostwa zostaną rozegrane od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku. Ponadto Polski Związek Piłki Nożnej PZPN podał, że wszystkie mecze towarzyskie przed Euro zaplanowane na marzec br. zostaną rozegrane w czerwcu br.   

POLECAMY – Piłkarz reprezentacji ma koronawirusa – jak się czuje Bartosz Bereszyński?

Dziś podobną decyzję co UEFA podjęła Europejska Unia Nadawców, która poinformowała, że w tym roku Eurowizja dla dorosłych nie odbędzie się. Według planów 65. Konkurs Piosenki Eurowizji miał zostać rozegrany 12, 14 i 16 maja 2020 roku w hali Ahoy w Rotterdamie w Holandii, skąd pochodzi zwycięzca poprzedniej Eurowizji Duncan Laurence. Niestety z powodu gwałtownego rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 po wszystkich krajach europejskich organizatorzy Eurowizji byli zmuszeni przełożyć konkurs na przyszły rok

Organizatorzy bardzo ubolewają nad zaistaniałą sytuacją, czemu dali wyraz w oficjalnym oświadczeniu: 

Z głębokim żalem musimy ogłosić odwołanie Konkursu Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie. W ciągu ostatnich kilku tygodni rozważaliśmy wiele alternatywnych opcji, by konkurs piosenki Eurowizji mógł się odbyć. Jednak niepewność wynikająca z rozprzestrzeniania się COVID-19 w całej Europie oraz ograniczenia wprowadzone przez rządy uczestniczących krajów i władze holenderskie sprawiły, że Europejska Unia Nadawców z trudem stwierdziła, że wydarzenie nie może odbyć się zgodnie z planem. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Konkurs Piosenki Eurowizji przez ostatnie 64 lata co roku jednoczył publiczność, a my, podobnie jak miliony fanów na całym świecie, jesteśmy bardzo zasmuceni tym, że nie może się odbyć w maju.

Jednocześnie organizatorzy zapowiedzieli, że zrobią wszystko, aby kolejna Eurowizja odbyła się za rok w tym samym miejscu:

Europejska Unia Nadawców i miasto Rotterdam będą kontynuować rozmowę dotyczącą organizacji Konkursu Piosenki Eurowizji w 2021 r. Prosimy o cierpliwie oczekiwanie na dalsze wiadomości w nadchodzących dniach i tygodniach. Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni, że Konkurs Piosenki Eurowizji nie będzie mógł odbyć się w maju.

Wcześniej rozważano alternatywne rozwiązania organizacji Eurowizji, np. bez udziału publiczności. Niestety jak podkreślili organizatorzy:

Holenderskie restrykcje dotyczące zgromadzeń i imprez masowych oraz międzynarodowe ograniczenia dotyczące podróżowania oznaczają, że konkurs – nawet bez publiczności – jest obecnie niemożliwy.

Podobnie jak organizacja wydarzenia w inny niż tradycyjny sposób: 

Uznaliśmy, że w ekstremalnych okolicznościach, z którymi mamy do czynienia w tym roku, organizowanie Konkursu Piosenki Eurowizji w inny sposób niż ten tradycyjny, nie byłoby zgodne z naszymi wartościami – napisano w komunikacie. 

Przypomnijmy, że Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji miała reprezentować Alicja Szemplińska z utworem “Empires”. 

Czy Wam również jest smutno, że Eurowizja i Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej odbędą się dopiero za rok? Na które wydarzenie czekaliście bardziej? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Koronawirus nikogo nie oszczędza – te gwiazdy zmagają się z chorobą

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

It is with deep regret that we have to announce the cancellation of the Eurovision Song Contest 2020 in Rotterdam. . Over the past few weeks we have explored many alternative options to allow the Eurovision Song Contest to go ahead. . However the uncertainty created by the spread of COVID-19 throughout Europe – and the restrictions put in place by the governments of the participating broadcasters and the Dutch authorities – means the European Broadcasting Union (EBU) has taken the difficult decision that it is impossible to continue with the live event as planned. . We are very proud that the Eurovision Song Contest has united audiences every year, without interruption, for the past 64 years and we, like the millions of fans around the world, are extremely saddened that it cannot take place in May. . The EBU, NPO, NOS, AVROTROS and the City of Rotterdam will continue a conversation regarding the hosting of the Eurovision Song Contest in 2021. . We would ask people to bear with us while we work through the ramifications of this unprecedented decision and patiently await any further news in the coming days and weeks. . We would like to pay tribute to all the host broadcaster team in the Netherlands and our 41 Members who have worked so hard on planning this year’s event. . We are all as heartbroken as they are that the Eurovision Song Contest will not be able to be staged in May and know that the whole Eurovision family, across the world, will continue to provide love and support for each other at this difficult time.

Post udostępniony przez Eurovision Song Contest (@eurovision)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

kochajmy się nie tylko od święta wysyłam uśmiech xx

Post udostępniony przez ALICJA (@aliciaszemplinska)

Foto. screen z Instagram 

DB 

 

news

Żebrowski, Jakimowicz, Linda i Komarenko udzielają poparcia kandydatom na prezydenta – stracą fanów?

kandydatom

Niektóre gwiazdy nie ukrywają swoich preferencji politycznych

Już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca odbędą się niezwykle emocjonujące wybory na prezydenta naszego kraju. Nie ma wątpliwości, że są to niezwykle ważne wybory, które zadecydują o losach Polski na najbliższe 5 lat – czy będziemy się rozwijać jako nowoczesny i tolerancyjny kraj, czy zrobimy krok w tył, gdzie nie każdy obywatel będzie się czuł dobrze we własnym domu. Dlatego też gwiazdy aktywnie włączyły się w kampanie wyborcze swoich kandydatów, otwarcie okazując im wsparcie. Możliwe, że przez takie jednoznaczne deklaracje, część z nich straci sympatie fanów, jednak uznali, że jest to warte ryzyka.

HOT NEWS- Tylko u nas: Doda już pracuje nad kolejnym mocnym filmem – znamy szczegóły!

W tym roku wyjątkowo wielu artystów zachęcało do wzięcia udziału w wyborach bez popierania konkretnego kandydata. Dawid Podsiadło umieścił w swoich mediach społecznościowych filmik Miliony Powodów, w której artyści wymieniają swoje przesłanki wzięcia udziału w głosowaniu. Dawid powiedział, że idzie głosować, bo “chciałby żyć w tolerancyjnym kraju”. W tej akcji wzięli również udział m.in. Tomasz Organek, Marek Kondrat, Janusz Gajos, Julia Wieniawa, Borys Szyc, Andrzej Grabowski, Agnieszka Grochowska, Anja Rubik, Maja Ostaszewska, Krzysztof Zborowski, Bartłomiej Topa, Andrzej Mleczko, Margaret, Krzysztof Materna, Piotr Fronczewski, Andrzej Chyra, Joanna Kulig, Artur Barciś i Mrozu.

Natomiast Michał Żebrowski otwarcie poparł kandydaturę Rafała Trzaskowskiego. Aktor opublikował zdjęcie, jak wiesza plakat kandydata na swoim płocie. W wywiadzie dla Gazety Wyborczej przyznał, że chodził z nim do szkoły i do dziś bardzo go podziwia:

W wyborach startuje Rafał Trzaskowski, którego podziwiam od dziecka, który jest dla mnie autorytetem. Znam go prywatnie, a nie z mediów, podziwiam za odwagę, odpowiedzialność i uczciwość. Trzaskowski w imieniu milionów Polek i Polaków upomina się o lepszą Polskę. I proszę mi wierzyć, jesteśmy z niego dumni

Krzysztof Materna zaprosił Stanisława Tyma do podpisania list wyborczych dla Trzaskowskiego, a niedawno opublikował plakat z napisem “Trza!” autorstwa Jerzego Janiszewskiego, twórcy logo Solidarności z 1980 r. W wymownym geście długopis przełamał również Bogusław Linda:

Trzask i po długopisie

Także Maja Ostaszewska, która aktywnie włączą się w akcje społeczne poparła kandydaturę Trzaskowskiego. Natomiast Jarosław Jakimowicz otwarcie wspiera rządy PiS-u i Andrzeja Dudę. Ostatnio jako ekspert TVP Info opowiadał o zasługach prezydenta:

Takie zaproszenie, pierwsze po pandemii, przez prezydenta Stanów Zjednoczonych. jest czymś wyjątkowym. Każdy z tych chłopców w spodenkach, Kamysz, Biedroń czy Trzaskowski, którzy opowiadają, że prezydent powinien się zastanowić i nie jechać, oni by skakali jak dziecko, które dostało balonik, gdyby takie zaproszenie zostało wystosowane do nich

Satyryk Jan Pietrzak też wspiera obecnego prezydenta. Według niego Duda ma o wiele większą przewagę nad innymi kandydatami i często krytykuje opozycję. Natomiast Krzysztofa Bosaka popiera Ivan Komarenko – polsko rosyjski piosenkarz:

Nie jest tajemnicą, że będę głosować na kandydata Konfederacji, Krzysztofa Bosaka. To widać przy pierwszym spojrzeniu na mój profil fejsbukowy. Osoby, które cofną się do wyborów prezydenckich w roku 2015 – gdy zawzięcie kibicowałem mało znanemu wówczas doktorowi prawa Andrzejowi Dudzie – mogą być moją postawą zdziwione

Dalej wyjaśnił skąd zmiana sympatii. Przypomnijmy, że w 2015 nazwał Dudę “młodym lwem”:

Lew uległ mutacji w kierunku tłustego kocura, który będzie się łasić do tego, kto mu napełni miskę. Taki rezydent przed nikim i niczym nas nie obroni. Narodowcy powinni budzić u mnie lęk, bo przecież nie mam w sobie ani kropli krwi polskiej. Nie budzą

A my, spotkajmy się przy urnach 28 czerwca!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kayah, Kwiatkowski i Jeżowska żądają powrotu do pracy – zorganizowali happening, który przyciągną tłumy

View this post on Instagram

#mlodzi dla trzaskowskiego

A post shared by Krzysztof Materna (@krzysztof.materna) on

View this post on Instagram

MÓJ PREZYDENT ❤️ #WYBORY2020 #JAKIMOWICZ #DUDA2020

A post shared by Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Tylko u nas: Doda już pracuje nad kolejnym mocnym filmem – znamy szczegóły!

doda

Doda sięga tylko po spektakularne produkcje!

Doda już dawno wspominała, że marzy o karierze producenta filmowego. Teraz realizuje swoje zamiary na całego, bo została producentką filmu “Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej. Jednak ambitna wokalistka nie spoczywa na laurach i już zaczyna prace nad kolejnym wyzwaniem.

HOT NEWS- Kayah, Kwiatkowski i Jeżowska żądają powrotu do pracy – zorganizowali happening, który przyciągną tłumy

W rozmowie z naszym portalem Dorota wyjawiła po raz pierwszy publicznie, że będzie to film gangsterski! Produkcja zostanie oparta na niezwykle mocnej i szokującej książce. Wysoko postawiony gangster zdecydował się opowiedzieć o wszystkich szczegółach półświatka:

Zgodził się opowiedzieć absolutnie wszystko, dokładnie wszystko, wszystkie kulisy, bo to jest osoba bardzo postawiona wysoko, jeśli chodzi o ten świat. Wszystkie kulisy, które do tej pory są maskowane przez policję, prokuraturę i inne gangsterskie szajki

Ten człowiek spodziewał się swojej śmierci i miał rację, bo już nie żyje. Cała sprawa wydarzyła się w Polsce, a wokalistka ma prawa filmowe do książki z jego wyznaniem!

Kiedy Doda planuje premierę? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Bitwa na frekwencję na całego – zamiast wozów strażackich koncerty gwiazd! Podsiadło, Mrozu….

View this post on Instagram

Praca wre🎬🌪

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kayah, Kwiatkowski i Jeżowska żądają powrotu do pracy – zorganizowali happening, który przyciągną tłumy

happening

Happening #ekipakoncertowa zjednoczyła muzyków i fanów koncertów!

Kilka miesięcy zamknięcia spowodowane epidemią koronawirusa odbiła się na większości sektorów gospodarki. Teraz życie wraca już do normalności, ale nadal są osoby, które nie mogą pracować. Chodzi tu o muzyków i osoby związane z organizacją imprez, którzy pragną wrócić do koncertowania. Nadal obowiązuje rządowy zakaz zgromadzeń powyżej 150 osób, a to właśnie najgorętszy okres w kalendarzu gwiazd estrady.

HOT NEWS- Bitwa na frekwencję na całego – zamiast wozów strażackich koncerty gwiazd! Podsiadło, Mrozu….

W związku z tym menedżerowie gwiazd wraz z muzykami zorganizowali akcję OK- Otwieramy Koncerty. Podczas happeningu na warszawskim Krakowskim Przedmieściu odbyła się seria akustycznych koncertów największych gwiazd muzyki w Polsce. Okazuje się, że branża koncertowa to ok. 3,5 proc. polskiego PKB oraz tysiące miejsc pracy. Pozbawionych zarobku może być nawet 100,000 osób pracujących w branży muzycznej
(dźwiękowców, technicznych, transportu itd.)

Na scenie na murku zagrali przedstawiciele wielu gatunków muzycznych. Mogliśmy usłyszeć w akustycznej wersji Mrozu, Darię Zawiałow, Tomka Lipińskiego, Jeremiego Sikorskiego, Kayah, Natalię Przybysz, Martę Zalewską, Krzysztofa Zalewskiego, Patrycję Markowską, Majkę Jeżowską, Krystynę Prońko, Kajrę i Sławomira, Dawida Kwiatkowskiego, Cukier, Pectus, czy Kubę Sienkiewicza.

Waszym zdaniem koncerty powinny zostać przywrócone?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maciej Zakościelny ujawnia: kolejna część hitowej serii wraca na ekrany – znamy już tytuł!

Fot. Mieszko Piętka/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Fani zarzucają Lewandowskiej zaklinanie rzeczywistości- jaka jest prawda?

Ania Lewandowska 6 maja urodziła drugą córeczkę. Pod opublikowanym zdjęciem fani trenerki zarzucają jej zaklinanie rzeczywistości. Sprawdź!

Na początku maja na świat przyszła druga córeczka Ani i Roberta Lewandowskich. Od porodu małej Laury Lewandowskiej minęły prawie dwa miesiące. Anna już wróciła do treningów i nawet kiedy ma nieprzespaną noc stara się dobrze i produktywnie spędzić dzień. W czwartek, Lewandowska opublikowała zdjęcie, w którym zapowiedziała live’a “organizacyjnego”. Na zdjęciu Anna jest uśmiechnięta od ucha do ucha, w sportowym outficie, który odsłania jej płaski brzuch. Przypominamy, że Laura przyszła na świat 6 maja, a mamy końcówkę czerwca. Niektórym fanom nie spodobało się to zdjęcie i zarzucili Ani zakłamanie.

Polecamy – Aleksandra Domańska “walczy” na Instagramie o rolę Księżnej Diany- fani podzieleni, zobacz efekty

Niewiele osób utożsamia się z “poporodowym” wyglądem Ani Lewandowskiej. Mimo tego, że żona Roberta bezpiecznie ćwiczyła w trakcie ciąży, co między innymi spowodowało taki efekt, to nie każdy w to wierzy:

Na * sa Pani zdjecia. Widac ciazowy brzuch. Osobiscie nie mam nic do tego bo to jak najbardziej normalne tylko po co zaklinac rzeczywistosc na insta?

Obserwator zdobył prawie 80 polubień za ten komentarz. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat- takie zdjęcia to faktycznie “zaklinanie rzeczywistości”, czy fakt i efekt ciężkiej pracy nad sylwetką?

Zobacz również – Bitwa na frekwencję na całego – zamiast wozów strażackich koncerty gwiazd! Podsiadło, Mrozu…

View this post on Instagram

Zapraszam dziś wszystkich na Live'a (organizacyjnego) o godz. 👉 21:00‼️ Przygotowujemy się do Wyzwania „Fighter Challenge”, zatem odkurzamy gumy mini bandy 😇 A! właśnie, na stronę sklepu Foodsbyann.com wróciły gumy, których użyjemy w naszym Wyzwaniu @diet_training_by_ann Przypomniało mi się, jak bardzo uwielbiam treningi z gumami🤗, bo wydają się tak niepozorne, a robią niesamowitą robotę! ▫️▫️▫️ Treningi z użyciem gum wzmacnia, stabilizuje i poprawia wydolność organizmu, przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Aktywuje mięśnie, które osłabiły się na skutek siedzącego trybu życia i w ekspresowym tempie redukuje tkankę tłuszczową, co zauważycie już po kilku treningach 🙌 Dla przypomnienia: → Gumy działają na zasadzie oporu stawianego mięśniom i dają podobne efekty, jak ćwiczenia z użyciem sprzętu na siłowni. → Są proste w użyciu i bardzo trwałe – nie ma opcji, że rozerwą się na treningu. → Wyrzeźbisz nimi każdą część swojego ciała: brzuch, pośladki, nogi, ramiona, czy uda → Sprawiają, że nawet dobrze znane przez Ciebie ćwiczenia staną się wyzwaniem! → Są lekkie i zajmują niewiele miejsca w torbie – tak, to idealny towarzysz na wakacjach, a nawet w podróży biznesowej! W mojej aplikacji znajdziecie więcej treningów z gumami 💪 _______ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #miniband #athome #minibands #gymmotivation #gymgirl #totalbodyworkout #trainingapp #workout #exercises #bodyinbuild

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

fot. screen z Instagram

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.