Już jutro otwarcie showroomu Muscat – marki, którą pokochały gwiazdy!

Już 12 czerwca 2018 o godz. 10:00 otwieramy drzwi do nowego showroomu MUSCAT w Warszawie. Znajdziecie nas na jednej z najbardziej prestiżowych ulic w mieście – Chmielnej, pod numerem 30.

Nowy Showroom MUSCAT to największy wybór oprawek z najnowszej kolekcji, nasze bestsellery, a przede wszystkim wiele ciekawych i kuszących atrakcji, które będą towarzyszyć wszystkim gościom przez cały najbliższy tydzień 12 – 19 czerwca.

HOT NEWS – Wiktoria Gąsiewska o poznaniu ze Zdrójkowskim: “My się znamy z Adamem grubo ponad 10 lat”

Gwiazdy już noszą te cuda. Wybrały je m.in Kasia Tusk, Charlize Mystery, Macadamian Girl czy Mateusz Jarzębiak. Dla gości, którzy w tygodniu otwarcia (12-19.06) przyjdą do nowego showroomu i zameldują się na swoim profilu Facebook i Instagram (zdjęcie + stories) przewidzieliśmy 50 zł rabatu na zakup dowolnej pary okularów. Ponadto dla pierwszych 15 klientów warszawskiego showroomu MUSCAT w dniu 19 czerwca mamy niespodziankę – badanie wzroku w renomowanej klinice gratis.

Dla prawdziwych szczęśliwców – loteria, a w niej do wygrania zwrot zakupów dokonanych stacjonarnie w dniach trwania tygodnia otwarcia showroomu MUSCAT w Warszawie. A jakby tego wszystkiego było mało odwiedzą nas również znani i lubiani. Będzie się działo.

Nie możecie tego przegapić! Czekamy na Was od wtorku 12.06, do wtorku 19.06. To będzie wyjątkowy tydzień. Widzimy się na Chmielnej 30!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ – Oburzające zachowanie Donatana. Edyta Górniak go spoliczkowała!

IMG_1651


Nie ma więcej wpisów