Śledź nas

casting

Ruszają castingi do kolejnej edycji Love Island Polska – Gilon zdradza szczegóły

Opublikowano

w dniu

Ruszają castingi do kolejnej edycji programu Love Island Polska! Karolina Gilon zdradziła szczegóły – sprawdź!

Love Island.Wyspa miłości to hit Polsatu – w tym roku mogliśmy oglądać historyczną, pierwszą edycję tego miłosnego show na czele z Karoliną Gilon. Jesteśmy już tydzień od wielkiego finału, w którym ostatecznie zwyciężyli: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – do dziś para jest nierozłączna i dalej żyją miłością. Każdy uczestnik, który wyszedł z willi był bardzo zadowolony i zapewniał, że udział w programie to niezapomniana i wspaniała przygoda. Karolina Gilon na swoim stories poinformowała wszystkich o nadchodzących castingach do kolejnej edycji.

Polecamy – Grunt to szczerość – intymne wyznanie fanki Chajzera

Jeśli jesteś singlem, szukasz miłości, a szczerość i zabawa to twoje drugie imię, zgłoś się do Love Island Polska! Karolina Gilon, prowadząca programu zachęca:

Moi drodzy, jeśli macie ukończone 18 lat, jesteście singlami, szukacie przygody, a może nawet drugiej połówki, to coś dla Was mam. Oficjalne, sprawdzone info: ruszają castingi do drugiego sezonu Loveisland. Wyspa miłości, więc zapraszam wbijajcie na Insta Love Island, tam w bio znajdziecie link, w którym jest ankieta castingowa do wypełnienia. CZEKAMY!

Nie czekaj, zgłoś się – do wygrania jest MIŁOŚĆ!

Zobacz również – Gosia odgryza się Gessler za syf w Big Brother

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Tego okrzyku nie mogło zabraknąć na koniec. Love Island Polska!! ?️❤️?? #finałpierwszejedycjiloveisland #loveislandpolska #wyspamiłości

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sylwia i Mikołaj? Gratulacje!!! #waszymigłosami #głosowanie #waszwybór

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Fot. Screen z Instagram

casting

“Ślub od pierwszego wejrzenia” poszukuje kolejnych śmiałków do 6. edycji – casting trwa

Opublikowano

w dniu

przez

Ślub od pierwszego wejrzenia

“Ślub od pierwszego wejrzenia” powróci z kolejną edycją!

“Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza wiele kontrowersji przez swój nietypowy format. Uczestnicy reality show biorą ślub z nieznajomym, którego poznają dopiero przez złożeniem przysięgi małżeńskiej. Pary nie są jednak przypadkowe, a dobrane przez ekspertów na podstawie testów psychologicznych, wzrostu czy doświadczeń życiowych.

HOT NEWS-

Okazuje się, że telewizja TVN7 postanowiła wyprodukować 6. edycję programu. Casting już trwa: aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie slub.tvn7.pl. Ostatecznie zostanie wybranych 20 osób, które zobaczymy w kolejnym sezonie. Ekspertami dobierającymi pary będą profesor antropologii Bogusław Pawłowski, psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska.

Casting trwa do końca lipca, a nowa edycja najprawdopodobniej zostanie wyemitowana wiosną przyszłego roku.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ-

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Lego Masters powraca z drugą edycją – casting trwa

Opublikowano

w dniu

przez

Lego Masters

Lego Masters Polska doczekał się drugiej edycji!

Program Lego Masters powstał w 2017 w Wielkiej Brytanii. Później powstały m.in. edycje amerykańskie, australijskie, niemieckie, holenderskie i w końcu polska. Uczestnikami show są pary złożone z dorosłych i dzieci, którzy układają imponujące obiekty z klocków. Nagrodą w programie jest 100 tys. złotych! Jesienią zeszłego roku powstała pierwsza edycja show w Polsce.

HOT NEWS- Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo: znamy zwycięzcę 14. edycji – było nostalgicznie i imprezowo!

Właśnie ruszył casting do drugiej edycji programu! Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz dostępny na stronie tvn.pl. Mogą się zgłaszać osoby powyżej 12. roku życia. Wymagania zakładają:

uczestnik musi być mieszkańcem Polski i płynnie posługiwać się językiem polskim. Osoba zgłaszająca się do programu musi wyrazić zgodę na przesłanie zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na udział w castingu musi wyrazić dwóch opiekunów prawnych. Uczestnik nie może być osobą karaną

Nagrania mają powstać we wrześniu i październiku tego roku. Na razie niewiadomo, czy skład jurorski: Aleksandra Mirecka i Paweł „Brodaty Geek” Duda pozostanie bez zmian.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Miss Universe 2020: Natalia Piguła podbija serca zagranicznej widowni – finał już za dwa dni

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Dorośli, seniorzy i dzieci mogą spełnić swoje marzenia – ruszyły castingi do programów The Voice!

Opublikowano

w dniu

przez

The Voice

Ruszyły aż 3 castingi do programów z serii The Voice! Wiemy, jak się zgłosić!

Programy typu talent show okazały się bardzo popularne wśród polskich widzów, ale też uczestników. Właśnie dlatego powstały aż trzy odsłony programu The Voice – dla dorosłych, dzieci i seniorów. Muzyczne show otworzyły drzwi do kariery m.in.: Natalii Nykiel, Sarsie, Annie Karwan, Roksanie Węgiel, Viki Gabor, Marcinowi Maciejczakowi i Siostrom Szydłowskim. Już teraz ruszyły castingi do dwunastej edycji „The Voice of Poland”, trzeciej „The Voice Senior” i piątej odsłony „The Voice Kids”.

HOT NEWS- Ida Nowakowska pokazuje dziecko i zdradza szczegóły porodu: Nawet punktualność synek odziedziczył po tacie

Tak jak w ubiegłym roku, castingi odbędą się wyłącznie przez internet. Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie do 23 maja 2021 roku na stronie www.voicecasting.pl Tam należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie, czyli krótką ankietą dostępną na stronie oraz zamieścić materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingu, wybrane osoby zostaną poinformowane drogą mailową lub telefoniczną.

Aby wziąć udział w castingu do „The Voice of Poland” należy mieć ukończone 16 lat. „The Voice Senior” to program dla seniorów po 60. roku życia. Natomiast do “The Voice Kids” można zgłaszać utalentowane dzieci w wieku 8-14 lat. Przypominamy, że zgłoszenie mogą wysłać wyłącznie rodzice lub opiekunowie prawni. Zgłoszenia dzieci oraz osób postronnych nie będą nawet rozpatrywane.

Kandydaci powinni nagrać swój występ do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze albo zaśpiewać a cappella. Nagrania nie mogą był edytowane w programach do obróbki dźwięku oraz muszą być pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Ostatnimi zwycięzcami programów był Krystian Ochman (The Voice of Poland), Barbara Parzeczewska (The Voice Senior) oraz Sara Egwu-James (The Voice Kids).

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

The Voice Kids 2020 Edycja 4 Edycja IV Edycja czwarta Przesluchania w ciemno Blind Back stage 26.08.2020 Tomasz Tomson Lach Dawid Kwiatkowski Joanna Cleo Klepko Aleksander Milwiw Baron
poland
The Voice of Poland 10 dziesiata edycja sezon dziesiaty nokaut sesja trenerow Baron Michal Szpak Margaret Kamil Bednarek Michal Szpak
The Voice Kids 4 final Edyta Gorniak wystep specjalny
voice
17.08.2020 WARSZAWA WAWER WAL MIEDZESZYNSKI 384 STUDIO ATM – REALIZACJA PROGRAMU THE VOICE SENIOR – EDYCJA II – BLIND N/Z WITOLD PASZT – TRENER , ALICJA MAJEWSKA – TRENER , IZABELA TROJANOWSKA – TRENER , ANDRZEJ PIASEK PIASECZNY – TRENER
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Kazimierz Gorecki Elzbieta Jatulewicz Irena Hodowaniec
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Jolanta Zajac Stachurska Cezary Olszewski Raisa Misztela
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Andrzej Nosowski Waldemar Bara Tomasz Szymanski
The Voice Kids 3.08.2019 4.08.2019 Przesluchania w ciemno Wiktoria Zwolinska
The Voice of Poland 10 edycja dziesiata sezon dziesiaty bitwa pierwsza bitwa 1 bitwy duety Iwona Kmiecik Kacper Fulek
Fot: materiały TVP
Fot: materiały TVP

Fot. Materiały prasowe TVP

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Marzysz o poszukiwaniu miłości na rajskiej wyspie? Casting do Love Island 4. trwa!

Opublikowano

w dniu

przez

island

Program Love Island ruszy z 4. odsłoną!

Polska publiczność zakochała się na nowo w programach typu reality show. Najpierw po latach wznowiono Big Brothera, później powstały polskie edycje Hotelu Paradise i Love Island. Wyspa miłości. Ten ostatni doczekał się trzech edycji, a już teraz trwają przygotowania do 4. odsłony programu!

HOT NEWS- Julia Chatys o współpracy z Sebastianem Fabijańskim przy Supernova i Melancholia

W Love Island grupa atrakcyjnych singli szuka miłości na rajskiej wyspie. Na zwycięzców czeka nie tylko druga połówka, ale również nagroda pieniężna. W ostatniej serii zakochanymi zwycięzcami zostali Caroline i Mateusz. Czy ich związek przetrwa?

Jeżeli Wy również marzycie o poszukiwaniu miłości w programie reality bikini, zgłoście się do castingu! Wystarczy napisać wiadomość prywatną na oficjalnym koncie programu na Instagramie! Angela Dańczak w naszym wywiadzie opowiedziała, jak ona wygrała casting.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Michał Szpak wspomina Maturę: To była KOSA!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY